Testa brauciens

Opel Astra pirmais brauciens

Opel Astra jau astotajā paaudzē
Veidota jaundibinātā Stellantis paspārnē
Sadarbībā ar Auto Ziņas

Plašpatēriņa automašīnu kodols Eiropā ir kompaktklase. Modeļu tajā ir daudz, taču pamati balstās uz 3 - 4 fundamentāliem modeļiem, no kuriem viens, Opel Astra, ir jau gadus septiņus vecs. Tāpēc ar patiesu prieku un interesi iepazīstinām jūs ar pilnīgu jaunu Opel Astra! 

Šis ir pirmais Astra modelis, kas tapis ne vairs General Motors, bet gan franču autoražotāju grupas un tātad jaundibinātā Stellantis superkoncerna paspārnē. Jā, šī ir jau 8. Astra paaudze 30 gados.

Kā zināms, Astra paaudzes apzīmē ar burtiem. Šī ir L, ko varam tulkot arī kā Astra Love. Vai tas auto patiesi raisa siltas jūtas, mums vēl jānoskaidro. 

Un, lai gan jaunais modelis ražots uz EMP2 platformas, kas kopīga ar Peugeot 308, Opel Astra ir īsts "made in Germany". To montē Opel galvenajā rūpnīcā Riselsheimā, Vācijā.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Opel Corsa

What Car? Vērtē Novērtēts ar 3 no 5

Opel Corsa ir visai prasmīgs mazais auto, taču tam nav izdevies būt izcilam kādā no jomām. Tas nav tik komfortabls kā Peugeot 208, braukšanas ziņā to pārspēj Ford Fiesta, bet labākas praktiskās īpašības nodrošina Volkswagen Polo. Par laimi, tas ir labi aprīkots un nav pārāk dārgs, ja vien neizvēlaties bagātīgākas modifikācijas.