Ziņas

Mazda 3 gatava startam

Mazda 3 jau pie konveijera
Iespaidīgāks izskats
Eiropā - 2009.gada sākumā

Jaunākās paaudzes Mazda 3 ir gatavs ražošanai un tiks laists klajā jau līdz šā gada beigām, atklājuši uzņēmuma avoti Japānā.

Mazda uzsver, ka ir radīts stilīgāks ģimenes hečbeks.

Dizaineri Mazda 3 priekšgalam piešķīruši iespaidīgu, agresīvu izskatu. Jaunajam auto ir arī izteiksmīgākas riteņu arkas - Mazda modeļu saimes iezīme, kas jau pazīstama Mazda 6 un Mazda 2 modeļos. Savukārt neparastie aizmugurējie lukturi norāda uz jaunāko Mazda 6. Tas viss vedina domāt, ka šis hečbeks kopējā ceļu satiksmē būs vēl pamanāmāks nekā iepriekšējās paaudzes modelis.

Mazda 3 četrdurvju sedana versija tiks prezentēta novembrī Losandželosas autoizstādē, bet piecdurvju hečbeks savu pirmizrādi piedzīvos decembrī Boloņas autoizstādē Itālijā.

Pašreizējā modeļa benzīna dzinēju klāsts pārceļos arī uz jauno automobili. Tā kā uz dīzeļdzinējiem tiek liktas vislielākās cerības, tiks piedāvātas uzlabotas 1,6 un 2,0 litru versijas, kas būs ekonomiskākas un klusākas.

Eiropas pircēji jaunās paaudzes Mazda 3 var gaidīt 2009.gada sākumā.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...