Ziņas

Mazda modeļi saņem augstu drošības novērtējumu ASV

ASV testē jaunāko Mazda modeļu drošību
Mazda CX-9, Mazda CX-3, Mazda3, Mazda6 un Mazda CX-5
Augstākais Top Safety Pick+ vērtējums

Pieciem pašreizējiem Mazda modeļiem (ASV specifikācijas), ko testēja ASV Apdrošināšanas institūts lielceļu drošībai (U.S. Insurance Institute for Highway Safety – IIHS), tai skaitā jaunajam Mazda CX-5 ir piešķirts šīs bezpeļņas organizācija augstākais drošības novērtējums – Top Safety Pick+.

IIHS automobiļu triecienizturību izvērtē piecos testos – frontālā sadursmē ar nelielu un vidēju pārklāšanos, sānu triecientestā, jumta izturības testā un galvas balstu un sēdekļu darbības testā, kurā tiek simulēts trieciens no aizmugures. Tāpat tiek vērtēta priekšējo lukturu darbība un frontālās sadursmes novēršanas spējas, pielietojot autonomās ārkārtas bremzes un frontālās sadursmes brīdinājuma sistēmas.

2017. gadā testētie Mazda modeļi bija Mazda CX-9, Mazda CX-3, Mazda3, Mazda6, kā arī pavisam nesen – jaunais Mazda CX-5. Aprīkojumā ar Mazda  novatorisko i-ACTIVSENSE autovadītāja palīgsistēmu klāstā ietilpstošo frontālās sadursmes novēršanas sistēmu un adaptīvajiem LED lukturiem tie visi saņēma Institūta augstāko drošības novērtējumu Top Safety Pick+.

IIHS norāda, ka Mazda ir vienīgais no 16 autoražotājiem, kas augstāko novērtējumu Top Safety Pick+ ir saņēmis par visiem tā pašreizējiem šogad līdz šim testētajiem modeļiem. Šādus rezultātus sasniegt bija iespējams, jo visi modeļi nodemonstrēja augstāko veiktspējas līmeni jaunizveidotajā priekšējo lukturu darbības kategorijā, kā arī jau esošajās triecienizturības novērtējuma kategorijās.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!