Ziņas

Bentley Flying Spur ieguvis hibrīddzinēju

Zaļākais Bentley zīmola klāstā
2,9 V6 hibrīda dzinējs attīsta 536 ZS
Kopējā sniedzamība 700 km

Flying Spur Hybrid piedziņa sastāv no 2.9 litru V6 iekšdedzes dzinēja un elektromotora, kopā sasniedzot 536 ZS jaudu un 750 Nm lielu griezes momentu, kas ir par 95 ZS vairāk kā Bentayga Hybrid modelim.

Elektromotora 14.1kWh litija akumulatora pilnai uzlādei ir nepieciešamas tikai divas stundas. Elektriskajā režīmā auto spēj veikt līdz 40km lielu attālumu, savukārt kopējais sasniedzamais brauciena attālums ir 700km.Jaunais Flying Spur Hybrid daudz neatpaliek no V8 modeļa ieskrējiena rādītājos, paātrinoties no 0 – 100 km/h vien 4.3 sekundēs. Hībrīda piedziņa ļauj būtiski ietaupīt degvielu, neatsakoties no autentiskā Bentley vadīšanas rakstura.

Start – Stop poga kabīnē jaunajam Flying Spur Hybrid ir aizstāta ar trīs braukšanas režīmu izvēlni: EV Mode jeb elektriskais režīms, Hybrid Mode jeb hibrīda režīms vai Hold Mode jeb jaudas režīms. Iedarbinot automašīnu, automātiski tiek aktivizēts EV Mode, kas ir atbilstošāks braukšanai pa pilsētu vai mazu attālumu veikšanai.

Hybrid Mode (hibrīda režīmā) efektivitātes palielināšanai tiek izmantoti arī navigācijas dati. Ievadot brauciena galamērķi, automašīna automātiski izmantos katram brauciena posmam atbilstošāko piedziņas veidu, nepārtraukti nodrošinot maksimāli efektīvu akumulatoru uzlādi, lai uzkrāto elektroenerģiju izmantotu tur, kur tas ir vislietderīgāk, piemēram pilsētā.

Automašīnas instrumentu panelī ir redzama informācija par braukšanas režīmu – vai tiek izmantots iekšdedzes dzinējs vai pilnībā elektriskā piedziņa, vai notiek reģenerācija bremzēšanas laikā.Flying Spur Hybrid ir pieejams septiņās standarta krāsās, kuras izvēlētas atbilstoši automašīnas raksturam un stilam. Savu specifikāciju klienti var veidot arī no vairāk kā 60 papildus krāsām. Pasūtot automašīnu ir pieejama izvēle starp 20" standarta riteņiem vai trīs dažādu dizainu 21" un 22" riteņiem.

Flying Spur Hybrid interjerā ir redzama Bentley raksturīgā pieeja modernu un inovatīvu luksusa salonu radīšanā. Ērti un izsmalcināti sēdekļi un unikālais salons ir pieejams 5 dažādos toņos un 10 papildus toņos, kā arī divu toņu konfigurācijās.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Bentley Bentayga

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Bentley Bentayga iezīmē pilnīgi jaunu leģendārā britu zīmola attīstības virzienu - būdams pirmais Bentley SUV, tas savā ziņā jau ir vēsturisks auto – tomēr tas tik un tā ir īsts Bentley: ātrs, komfortabls, elegants un aprīkojams pēc katra individuālā klienta visprasīgākajām vēlmēm. Lai arī tas nav lēts, tas noteikti ir labāks pirkums nekā dārgākās Range Rover versijas.