Ziņas

Klajā nāk jaunais Subaru Impreza

Jaunais Subaru Impreza nonāk atklātībā
Gaidāmas plašākas motoru izvēles opcijas
Subaru Eyesight tehnoloģija standarta Impreza aprīkojumā

Subaru parādījuši jaunākās paaudzes Impreza pirms modeļa Eiropas debijas Frankfurtes auto izstādē šā gada septembrī.

Zināms, ka Impreza tāpat kā līdz šim saglabās četrcilindru bokserdzinēju un simetrisko pilnpiedziņu, taču auto pamatā ir pilnīgi jauna Subaru “globālā platforma”, ko izmantos arī citi jaunie japāņu autoražotāja modeļi.

Jaunais Impreza ir zemāks nekā līdzšinējais modelis, kas esot ļāvis uzlabot vadāmības īpašības. Precīza jaunā motora specifikācija vēl nav publiskota, taču sagaidāms, ka tas būs uzlabots līdzšinējā modeļa 1,6 litru tilpuma motors. Var prognozēt, ka Subaru piedāvās plašāku motoru izvēli, vairojot pircēju interesi.

Impreza eksterjera dizains ieguvis asākas formas, ļaujot saskatīt līdzības ar BRZ kupeju un sportisko WRX STI. Interjera foto vēl nav publiskoti, taču gaidāms, ka tas neatšķirsies no pērn klajā laistās versijas ASV tirgum.

Standarta aprīkojumā būs Eyesight drošības tehnoloģijas, kas ietver automātisko ārkārtas bremzēšanu un adaptīvo kruīzkontroli. Plašāka informācija gaidāma, tuvojoties auto prezentācijai septembrī.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Subaru Levorg

What Car? Vērtē Novērtēts ar 3 no 5

Subaru Levorg ir praktisks universālis ar plašu aprīkojumu, kas stabili turas uz ceļa jebkuros klimata apstākļos, tomēr tas ir padārgs gan cenā, gan arī ekspluatācijā.