Testa brauciens

Peugeot e-Expert pirmie iespaidi

Elektriskais komerctransports no Peugeot
Sniedzamība pārsniedz 300 km
Ko domā uzņēmēji?

Šoreiz TV Autoziņu ēdienkartē moderns elektrisks buss Peugeot e Expert. Paredzēts darbam, toties ļoti glaunā aprīkojuma versijā Business. Tas nozīmē, ka furgonam ir ne tikai LED starmeši, bet arī pusādas sēdekļi ar apsildi, tāda pati stūre. 

Šim Peugeot e Expert ir ne tikai divas durvis, bet tās ir ar elektropiedziņu. Tā ir reti sastopama ekstra. Atkarībā no garuma - un to var būt trīs, elektriskajam Expert ir 50 vai 75 kW baterija. Motors gan ir tikai viens - 100 kilovatu. Kas ir svarīgi, Peugeot elektrobusa nobraukums ir krietni virs 300 km. 

Lai uzzinātu, ko par elektrisko busu perspektīvām Latvijā domā uzņēmēji ielūdzām uz testa braucienu veikalu tīkla Fans velosipēdu divīzija vadītāju Juri Mikulenu. Viņam šī bija pirmā tikšanās ar kravas elektromobili.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Peugeot e-2008

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Peugeot e-2008 ir bagātīgi aprīkots elektriskais krosovers ar lielisku interjeru, kas piedāvā lielu plašumu gan pasažieriem, gan viņu bagāžai. Ar vienu uzlādi veicamais attālums nav tik iespaidīgs kā Kia e-Niro un Hyundai Kona, tomēr Peugeot pārspēj abus konkurentus ar zemāku cenu. Ja nepieciešams relatīvi kompakts elektriskais SUV, e-2008 kandidatūru noteikti ir vērts izskatīt.