Ziņas

Jau rīt Ķīpsalā sāksies izstāde “Auto 2023”!

Vairāku modeļu pirmizrādes
Iespēja satikt slavenus autosportistus
Pārsteigumi skatītājiem

Jaunākie automobiļu modeļi, Baltijas mēroga pirmizrādes, spilgtākie Latvijas, ārvalstu tūninga šedevri, klasiskie spēkrati, sacīkšu auto, spēcīgs un iespaidīgs komerctransports, autoservisu aprīkojums – to visu divās hallēs trīs dienas varēs baudīt izstādē “Auto 2023” Ķīpsalā.

28. aprīlī aicinām apmeklēt izstādes „Auto 2023’’ oficiālo atklāšanas ceremoniju, kas sāksies plkst. 11.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, hallē Nr. 2.

Izstādes atklāšanā piedalīsies:

  • Jānis Vitenbergs, Satiksmes ministrs;
  • Andris Kulbergs, biedrības "Auto Asociācija" prezidents;
  • Viesturs Tīle, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs;
  • Gints Šāvējs, izstādes „Auto” vadītājs.

Uzreiz pēc izstādes atklāšanas – plkst. 11.30 norisināsies “Hyundai IONIQ6” Baltijas pirmizrādes prezentācija.

29. un 30. aprīlī interesenti jaunākos spēkratus izstādē varēs iepazīt kopā ar auto ekspertu un žurnālistu Normundu Avotiņu.

Savukārt sestdien, 29. aprīlī, plkst. 11.00–13.00 Latvijas Automobiļu federācijas ekspozīcijā viesosies pieci autosportisti: Kristaps Blušs (drifts), Madars Dīriņš (rallijs), Kristaps Gasparovičs (kartings), Maija Stakena (rallijkross), Valters Zviedris (autošoseja).

Svētdien, 30. aprīlī, plkst. 13.00–14.00 “Škoda” stendā viesosies Latvijas hokeja izlases spēlētāji – Ralfs Freibergs un Uvis Balinskis. Apmeklētāji varēs tikt pie autogrāfiem.

Baltijas lielākā autoizstāde

No 28. līdz 30. aprīlim izstāde “Auto 2023” varēs iepazīt jaunākos auto, komerctransportu, kemperus, hobija auto, sporta un tūninga spēkratus, kā arī daudzveidīgu autoservisa aprīkojumu. Pirmizrādi izstādē piedzīvos “Maserati GranTurismo”, “Hyundai Ioniq 6”, “Audi Q8 e-tron”, “Opel Grandland GSe”, “Renault Austral”, “Citroen C4 X”, “Volkswagen ID. Buzz”, “SsangYong Musso” un citi auto.

Līdzās jaunākajiem vieglajiem auto varēs apskatīt komerciālo transportu kravu un pasažieru pārvadāšanai, piemēram, “Otokar”, “MAN”, “Foton” un “Cenntro”. Tāpat arī speciālo tehniku, tostarp simtprocentīgi elektriskā izpildījumā. Būs arī daudzpusīgs kemperu, kvadriciklu un elektroskūteru piedāvājums.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Lexus RX

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

RX demonstrē ļoti labu sniegumu, pateicoties tā izsmalcinātībai, greznajam salonam un iespaidīgajai hibrīda veiktspējai. Protams, arī uzticamība ir būtiska priekšrocība. Parastā hibrīddzinēja versija lieliski noderēs tiem, kam nav pieejama uzlādes iespēja mājās vai darbā. Lai gan sniedzamība elektriskajā režīmā plug-in hibrīda versijai nav tik iespaidīga kā dažiem konkurentiem, Lexus pieejams par saprātīgāku cenu.