Ziņas

70% Peugeot modeļu jau šogad būs elektrificēti

Peugeot elektrifikācijas stratēģija
308. modelis paplašina plug-in klāstu
Zīmols slavē elektrificēto modeļu pārdošanas rādītājus

Nonākot pārdošanā, jaunais Peugeot 308 piedāvās divus plug-in jeb spraudņa hibrīda dzinējus, vēl vairāk paplašinot jau tā visaptverošo elektrificēto transportlīdzekļu klāstu.

Jaunais Peugeot 308 Hybrid 225 e-EAT8, apgādāts ar 180 ZS PureTech dzinēju (132 kW) un 81 kW elektromotoru apvienojumā ar 8 pakāpju e-EAT8 pārnesumkārbu (CO2 emisija no 26 g/km, sniedzamība 100% elektrorežīmā līdz 59 km atbilstoši WLTP protokolam; patlaban apstiprināšanas procesā), attīsta 225 ZS jaudu.

Hybrid 180 e-EAT8 versiju darbina 150 ZS (110 kW) PureTech dzinējs apvienojumā ar tādu pašu 81 kW elektromotoru un e-EAT8 pārnesumkārbu (CO2 emisija no 25 g/km, sniedzamība 100% elektrorežīmā līdz 60 km atbilstoši WLTP.

Peugeot klāsta elektrifikācija sākās pirms trim gadiem, kad tika izlaists e-208, un kopš tā laika tirgū labi pamanāmi bijuši vairāki ar Lauvas emblēmu modeļi 100% elektriskie (e-208, e-2008, e-Traveller un e-Expert) un uzlādējamie hibrīdi (3008HYbrid un 508HYbrid). 

2021. gada pirmajos piecos mēnešos Peugeot ir otrajā vietā starp plaša profila autoražotājiem kopējā pārdošanas apjoma ziņā un jau trešajā vietā pēc pārdoto elektrificēto auto skaita. Peugeot e-208 un e-2008 ir otrajā vietā attiecīgajos baterijas elektroauto (BEV) segmentos, ik mēnesi turpinot kāpināt savu tirgus daļu.

“Elektrifikācija ir mūsu “Power of Choice” stratēģijas kodols. Tā dod mūsu klientiem iespēju izvēlēties iekšdedzes dzinēju vai elektromotoru, kas vislabāk atbilst viņu vajadzībām. Mūsu elektrificēto modeļu lieliskie pārdošanas rezultāti parāda, ka šī stratēģija Eiropā nes augļus. Starptautiskā mērogā pat tirgos, kur elektrifikācija tikai sākas, mēs savu elektrificēto modeļu portfeli izmantosim, lai izceltu sevi kā inovatīvu plaša profila premium zīmolu. Lai kur mēs būtu, mēs vēlamies būt patiess progresa dzinējspēks,” saka Linda Džeksone, Peugeot izpilddirektore.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Peugeot e-2008

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Peugeot e-2008 ir bagātīgi aprīkots elektriskais krosovers ar lielisku interjeru, kas piedāvā lielu plašumu gan pasažieriem, gan viņu bagāžai. Ar vienu uzlādi veicamais attālums nav tik iespaidīgs kā Kia e-Niro un Hyundai Kona, tomēr Peugeot pārspēj abus konkurentus ar zemāku cenu. Ja nepieciešams relatīvi kompakts elektriskais SUV, e-2008 kandidatūru noteikti ir vērts izskatīt.