Ziņas

Latvijā ieradies viens no pirmajiem Land Rover Defender 90

Slavenais visurgājējs ieradies Latvijā
Līdz 300 ZS un 650 Nm
Apskatāms līdz 26. oktobrim

Jaunais Land Rover Defender tika prezentēts 2019. gadā, Frankfurtes automobiļu izstādē. Visurgājējs ir saglabājis sava priekšteča priekšrocības – izturīgu konstrukciju un pārsteidzošas iespējas bezceļu apstākļos, vienlaikus saņemot vismodernākās tehnoloģijas, kas nodrošina augstu drošības un komforta līmeni, kā arī oriģinālu un netradicionālu dizainu, kuru nevar sajaukt ar citu transportlīdzekli.

Land Rover atgriežas pie modeļa pirmsākumiem – jaunais piecu durvju Defender 110 un mazāks trīs durvju Defender 90 modelis, gluži kā 1948. gadā izlaistais pirmais Series I modelis, tiks piedāvāts ar praktiskām, komerciāliem mērķiem paredzētām virsbūvēm.

Visurgājējos Defender 90 un 110 ir iespējams uzstādīt 2 litru benzīna dzinēju, kas attīsta 300 ZS jaudu, vai arī vienu no trīs pieejamajām 3 litru dīzeļa dzinēja versijām, kuru jauda sasniedz no 200 līdz 300 ZS. Maksimālais jaudīgākā agregāta griezes moments ir 650 Nm.

Jaudīgākā dīzeļa modifikācija paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h attīsta 6,7 sekundēs, bet maksimālais ātrums ar papildaprīkojuma pakotni sasniedz 209 km/h.

Defender 90 modelis spēj vilkt pat līdz 3,5 tonnām smagu piekabi, bet vidējais degvielas patēriņš (saskaņā ar WLTP rādītājiem) sasniedz no 8,6 līdz 9,3 l/100 km, ņemot vērā modeļa versiju.

Visi modeļi tiek komplektēti ar automātiskajām astoņu pakāpju transmisijām un pastāvīgajām četru velkošo riteņu piekarēm. Vēlāk tirgū parādīsies arī uzlādējamie Land Rover Defender hibrīda automobiļi.

Dizains, kas lieliski iederas pilsētas ielās, un mūsdienīgā multimediju sistēma nav izmainījusi īsteno jaunās paaudzes Defender raksturu. Šim visurgājējam ir 218 mm klīrenss, bez papildu sagatavošanas tas var pieveikt 90 cm dziļus braslus un uzbraukt 45 grādu stāvā uzkalnā vai gareniski virzīties pa šādu slīpumu. 

Jaunais Defender 90 Rīgas Land Rover salonā būs apskatāms līdz 26. oktobrim. Tā versijas ar benzīna un dīzeļa dzinējiem iespējams pasūtīt jau tagad, bet pirmie modeļi klientiem tiks prezentēti pavasarī.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!