Ziņas

Unikāla pieredze - Land Rover bezceļu izaicinājums

Land Rover Experience simulators
Jaunais Land Rover Defender
Testējam bezceļu īpašības

Land Rover pārstāvji prezentēja Land Rover automāšinas uz speciālās kustīgas platformas. Šī iekārta tiek izmantota dažādās valstīs un ļauj ikvienam izmēģināt Land Rover automašīnu 4×4 īpašības, izturību, gūt jaunas emocijas un adrenalīna devu. Svarīgi atzīmēt, ka šī platforma ir viena no lielākajām Land Rover iekārtām pasaulē. Izmēģinājuma braucieni notika starptautisko Land Rover instruktoru pavadībā.

Kustīga platforma atradīsies Rīgā K.Ulmaņa gatvē 70 un Land Rover cienītājiem būs pieejama līdz 1. augusta vakaram.

 “Šī platforma – tā ir mobila iekārta, kas, aprīkota ar unikālām mehāniskām un elektroniskām iespējām un spēju “ceļot” no vienas valsts uz otru, pat pilsētā ļauj izjust ekstremālus pārdzīvojumus, kādus sniedz braukšana pa bezceļiem. Ja godīgi, tad šādus izmēģinājumu iespaidus būtu grūti piedzīvot reālos apstākļos, tādēļ mums ir patiess prieks, ka varam piedāvāt šo pieredzi Land Rover cienītājiem Latvijā,” uzsver Land Rover Baltijas valstu mārketinga vadītāja Juste Šataite (Justė Šataitė).

“Tie, kuri izmantoja šo iespēju, bija mazliet apstulbuši – platforma vienlaikus ir gan reālistiska, gan arī ļauj ar visurgājēju pacelties teju līdz debesīm. Starp citu, tas viss izskatās iespaidīgi arī vērojot no malas, tādēļ, fiksēdami iespaidīgos skatus, apmierināti paliek arī skatītāji,” smaida instruktore Minna Silankorva (Minna Sillankorva).

Viņa apgalvo, ka tikai retais no tiem, kuri šo platformu jau izmēģinājuši citviet pasaulē, piekristu tik asas izjūtas piedzīvot reālajā dzīvē.

Elektroniskie palīgi, lai paceltos piekalnē vai nolaistos pa stāvu nokalni, kļūst par labākajiem draugiem gan Land Rover izmēģinājumos speciālajā platformā, gan arī īstos bezceļu apstākļos.  

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Mercedes-Benz GLE

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Daži konkurenti būs praktiskāki un veiklāki, taču smalkais interjers un pneimatiskā piekare ir elementi, kas padara GLE par komfortablu sabiedroto gan ikdienā, gan tālos ceļojumos.