Ziņas

Ceļu policijas jaunā metode cīņā pret ātrumpārkāpējiem

Ceļu policijas metode Turcijā
Policijas auto no kartona, bet ar mirgojošām bākugunīm
Lēti un efektīvi

Ceļu policisti nežēlo izdomu un enerģiju, lai iegrožotu vadītājus un neļautu viņiem pārkāpt atļauto ātrumu. Viņi slēpjas degvielas uzpildes stacijās, šķērsielās – visur, kur vien var, lai, ieraugot potenciālā protokola upuri, lektu ārā ar saviem jaunajiem lāzerradariem rokā.

Taču šajā attēlā redzamais risinājums neprasa tūkstošiem eiro (kaut gan – kas zina, ja reiz mums ir Dienvidu tilts par miljardu). Tas ir policijas auto, kas izgatavots no kartona. Šādus „viltus policistus” izmanto Turcijā. No lielāka attāluma to var noturēt par īstu, jo tam pat ir funkcionējošas „bākugunis”, kas enerģiju iegūst ar saules bateriju palīdzību.

Turcijas policisti apgalvo, ka šāda taktika tr tīri labi, vismaz pagaidām. Katrā ziņā – tas ir lētāk, nekā izmantot fotoradaru vai īstu policijas patruļu.


Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Seat Tarraco

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Ir vairāki iemesli, kas SEAT Tarraco padara pievilcīgu. Tas ļoti labi uzvedas uz ceļa, tam ir bagātīgs aprīkojums un tas ir viens no drošākajiem auto savā klasē. Tiesa, tas nav tik daudzpusīgs kā lielo SUV segmenta labākie pārstāvji.