Ziņas

Ceļu policijas jaunā metode cīņā pret ātrumpārkāpējiem

Ceļu policijas metode Turcijā
Policijas auto no kartona, bet ar mirgojošām bākugunīm
Lēti un efektīvi

Ceļu policisti nežēlo izdomu un enerģiju, lai iegrožotu vadītājus un neļautu viņiem pārkāpt atļauto ātrumu. Viņi slēpjas degvielas uzpildes stacijās, šķērsielās – visur, kur vien var, lai, ieraugot potenciālā protokola upuri, lektu ārā ar saviem jaunajiem lāzerradariem rokā.

Taču šajā attēlā redzamais risinājums neprasa tūkstošiem eiro (kaut gan – kas zina, ja reiz mums ir Dienvidu tilts par miljardu). Tas ir policijas auto, kas izgatavots no kartona. Šādus „viltus policistus” izmanto Turcijā. No lielāka attāluma to var noturēt par īstu, jo tam pat ir funkcionējošas „bākugunis”, kas enerģiju iegūst ar saules bateriju palīdzību.

Turcijas policisti apgalvo, ka šāda taktika tr tīri labi, vismaz pagaidām. Katrā ziņā – tas ir lētāk, nekā izmantot fotoradaru vai īstu policijas patruļu.


Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Toyota GR Supra

What Car? Vērtē Novērtēts ar 5 no 5

Toyota kā šī auto konkurentu ir nolikusi Porsche 718 Cayman, taču patiesībā GR Supra ir atšķirīgs auto – un tas atšķiras arī no Alpine A110. Tas nav tik izveicīgs kā abi minētie, svara ziņā vieglākie auto, taču tas ir ļoti labi līdzsvarots, kompetents sporta auto, kas spēj sniegt reālu braukšanas baudu. Tas ir pietiekoši komfortabls un praktisks, lai to izmantotu arī kā ikdienas auto.