Ziņas

Parīzes auto izstāde: Peugeot e-Legend

Peugeot vīzija par nākotnes auto
Divi autonomās vadības režīmi
Smalka salona apdare un 49 collu ekrāns

Parīzes auto izstādē prezentētais, 4,65 metrus garais e-LEGEND CONCEPT demonstrē Peugeot redzējumu par pilnībā elektrisku, vadītāja vēlmēm pielāgojamu un tiešsaistes tīklam pievienojamu pašbraucošu transportlīdzekli.

Šī konceptauto dizains ieturēts Peugeot 504 Coupé stilā, savukārt, priekšējie un aizmugurējie lukturi, pēc ražotāja pārliecības, atgādina trīs lauvas nagus.

Tiek piedāvāti četri braukšanas režīmi, no kuriem divi ir pašbraucoši, bet divi – klasiskie, manuālie, jeb - tā kā šobrīd. Iespaidīgais konceptauto aprīkots ar tikpat iespaidīgu ekskluzīvo audiosistēmu zīmola FOCAL skaņu sistēmu, kas komplektā 49 collu ekrānu ļauj skatīties filmas, vai ko citu - atkarībā, protams, no izvēlētā braukšanas režīma. Interjera apdarē izmantots samts un koks, kas, kā norāda Peugeot, "līdzsvaro straujo traukšanos pretī digitālajai nākotnei".

 


Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Peugeot 508 SW

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Peugeot 508 SW protams ir praktiskāks, nekā 508 sedans, tā bagāžas nodalījums ir tikpat ietilpīgs kā konkurentiem no Audi un BMW. Lai gan Peugeot universālis pieejams ar tām pašām komforta ekstrām, braukšanas īpašību ziņā tas tomēr atpaliek no premium līmeņa automašīnām. Tas arī nav tik ietilpīgs kā Škoda Superb universālis, kas ir nedaudz lētāks. Tomēr tas nebūt nav slikts auto – ja tev patīk tā dizains, dažas īpatnības būs iespējams piedot.