Ziņas

Parīzes auto izstāde: Peugeot 508 SW

Peugeot 508 SW ar sportiskāku dizainu
Latvijā pārdošanā nākamgad
Tikai ar 8-pakāpju automātisko transmisiju

Parīzē Peugeot prezentē jaunākās paaudzes 508 universāli, jeb 508 SW, kas Latvijā pārdošanā nonāks nākamā gada sākumā.

Ražotājs skaidro, ka "izstrādājot modeļa dizainu, par paraugu ir ņemta „shooting brake“ virsbūve, apvienojot komfortu, universāļa ietilpību un kupejas sportiskumu ar izsmalcinātu kvalitāti un tehnoloģiskiem risinājumiem".

Tāpēc jaunais 508 SW demonstrē franču autoražotāja vēlmi iekarot to pircēju daļu, kas vēlas biznesa klases komfortu, bet kaut kādu iemeslu dēļ nevar vai negrib braukt ar Audi, BMW vai Mercedes-Benz.

Salona materiāli un polsterējums ir dabīgā vai eko āda, īpaši matēta hroma ielaidumi, melna laka, Alcantara sēdekļu pārvalki. Vadītāja sēdeklim ir pieejama elektriskā priekšējo sēdekļu regulēšana un 8 punktu pneimatiska masāžas sistēma.

Liels uzsvars ir likts uz dažādu uzglabāšanas nodalījumu pieejamību: cimdu nodalījumā var novietot divas 1,5 litru pudeles, durvju kabatās pa vienai litra pudelei, centrālajā konsolē iebūvēti divi tasīšu turētāji un 6,4 litru uzglabāšanas nodalījums ar dzesēšanas funkciju. Inovatīvs risinājums ‒ zem centrālās konsoles ir vēl viens uzglabāšanas nodalījums, kas ir arī bezvadu mobilā tālruņa lādētāja atrašanās vieta.

Bagāžas nodalījuma izmērs standarta pozīcijā ir 530 litri, bet, ja aizmugurējos sēdekļus noloka (divās daļās 1/3 un 2/3), tiek radīts bagāžas nodalījums ar kopējo ietilpību 1780 litri. Bagāžas nodalījumu var atvērt gan ar tālvadības pulti, gan mehāniski. Tā slieksnis atrodas tikai 63,5 cm augstumā virs zemes.

Jaunais Peugeot 508 SW piedāvā plašas jaunākās paaudzes vadības palīdzības sistēmas, kas atbilst aizvien prasīgāko klientu vēlmēm un EuroNCAP drošības kritērijiem - to vidū ir pat infrasarkanā nakts redzamības sistēma NightVision, adaptīvā kruīza kontrole ar automātisku apstāšanās un braukšanas uzsākšanas funkciju, 360 grādu kamera un uzlabota automašīnas parkošanās sistēma, kā arī daudz kas cits, kas mūsdienās ir pieejams teju visos jaunajos auto. 

Vadītājam ir iespēja regulēt piekari un auto dinamiku, izvēloties četrus dažādus braukšanas režīmus – ECO, Sport, Comfort un Normal. 508 SW ir pirmais Peugeot modelis, ko mūsu tirgū piedāvās tikai komplektācijā ar 8 pakāpju automātisko transmisiju. Motoru klāstā divi benzīna dzinēji (180 un 225 ZS), kā arī trīs dīzeļi - 130, 160 un 180 ZS.
Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Peugeot 508 SW

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Peugeot 508 SW protams ir praktiskāks, nekā 508 sedans, tā bagāžas nodalījums ir tikpat ietilpīgs kā konkurentiem no Audi un BMW. Lai gan Peugeot universālis pieejams ar tām pašām komforta ekstrām, braukšanas īpašību ziņā tas tomēr atpaliek no premium līmeņa automašīnām. Tas arī nav tik ietilpīgs kā Škoda Superb universālis, kas ir nedaudz lētāks. Tomēr tas nebūt nav slikts auto – ja tev patīk tā dizains, dažas īpatnības būs iespējams piedot.