Lietota
Auto tests

Jaguar
S-type sedans (98-08)
Tas nav BMW konkurents, bet gan komfortabla alternatīva vācu auto …
Lielas atšķirības starp 3,0 V6 un 4,3 V8 nav - turklāt mazākā tilpuma dzinējs labāk atbilst šim auto. Nekāda vaina nav arī GS 450h, kas ir ļoti ātrs auto ar 8 litru patēriņu uz 100 km. Par aprīkojumu šim modelim nevar sūdzēties - pat lētākās versijas ir bagātīgi aprīkotas ar komforta elementiem.
![]() |
Eksperta viedoklis
Kvalitatīvs un kluss biznesa klases pārstāvis, tālākpārdošanas vērtība turas samērā stabila, hibrīds interesants, bet jāpievērš uzmanība uzturēšanas izmaksām pēc garantijas beigām Matīss Mežaks BRC autocentra eksperts |
To skaitā var minēt elektriski regulējamus sēdekļus, priekšējos lukturus, kas maina gaismas kūļa virzienu atbilstoši stūres kustībām un skārienjūtīgu kontroles ekrānu. Dārgākajā versijā ir arī navigācijas ierīce, atpakaļskata kamera un ventilējami priekšējie sēdekļi.
Lietota
Auto tests
Tas nav BMW konkurents, bet gan komfortabla alternatīva vācu auto …
Lietota
Auto tests
Volvo varbūt nav "pareizais" biznesa klases zīmols, taču S80 ir iespaidīgs auto …
Lietota
Auto tests
Elegants un kvalitatīvs, tomēr līdz klases līderiem ir vēl ceļš ejams …
Lietota
Auto tests
Drīzāk stilīgs sedans, nekā kupeja, taču no braukšanas viedokļa - izcils …