Testa brauciens

Pilnpiedziņas Nissan Ariya pirmais brauciens

270 km sniedzamība ar 65 kWh bateriju
e-4orce pilnpiedziņa
Sadarbībā ar Auto Ziņas

Nissan Ariya ir firmas pirmais elektriskais SUV automobilis. Tam ir dažādas ietilpības baterijas un dažādas piedziņas, tostarp e-4orce pilnpiedziņa ar diviem elektromotoriem. 

Šim raidījumam gribējām atrast cilvēku, kas ar Ariya braucis drusku ilgāk, tādu nemaz nebija tik viegli satikt. Tas ir Aivis Ceriņš! Labā ziņa, ka mums nebūs Aivim jārāda, ko kurš kloķis dara un kā ielikt ātrumā. 

TV raidījumu un pasākumu vadītājs ar Nissan Ariya pārvietojas jau kopš gada sākuma. Aivis Ceriņš elektromobili izmanto diendienā - dažkārt uz maiņām ar sievu. Nissan vēlme un ideja bija nevis zīmēties ar Ariya pie klubiem, bet gan parādīt ģimeniskās vērtības. Tam Ariya ir pietiekami liela un tehnoloģiska. Bet kā ar sniedzamību? 

Garākais gabals, ko Aivim izdevies veikt ar vienu uzlādi, bijis no Rīgas līdz Ludzai. 270 km ar mazāko 65 kWh bateriju? Nav slikti. Sarunā ar Aivi ātri saprotam vienu lietu - vienalga, vai esi TV zvaigzne vai vientuļš IT speciālists, braucot ar elektromobili tu agri vai vēlu sāc spēlēt pēc mašīnas noteikumiem.

<iframe width="1280" height="720" src="https://www.youtube.com/embed/v6lEwkykl00" title="Ceriņš mežā. TV personība liek lietā pilnpiedziņas Nissan Ariya" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!