Ziņas

"Melnā kaste" automobiļiem

Izmanto satelīttehnoloģiju
Videokameras ieraksta attēlu
Apdrošinātāji varētu neakceptēt šādu sistēmu

Autobraucēji tagad var nopirkt "melnās kastes" ierakstu sistēmu, kas var palīdzēt atrisināt strīdus pēc ceļu satiksmes negadījumiem.

T-eye-in-Car sistēmu pārdod elektronikas gigants Maplin.

Sistēma maksā 300 sterliņu mārciņu (ap 340 latu), tā sastāv no vienas kameras priekšpusē un vienas - aizmugurē, satelītpozicionēšanas sistēma un sensori, kas ieraksta skaņu un attēlu.

Kamerām ir nakts redzamības funkcija, satelītuztvērējs fiksē automašīnas atrašanās vietu, ātrumu un braukšanas virzienu. Skaņa un attēls tiek ierakstīti diskā, un tehnoloģija darbojas arī tad, kad auto nebrauc.

Maplin apgalvo, ka šādas informācijas ierakstīšana varētu palīdzēt atrisināt strīdīgas situācijas pēc satiksmes negadījuma.

Tomēr uzņēmums atzīst, ka nevar garantēt, ka šo sistēmu akceptēs apdrošināšanas sabiedrības.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Saistītie raksti

Auto tests

Lynk Co 08

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Lynk & Co 08 nav tikai vēl viens ķīniešu mēģinājums iekarot Eiropu ar zemāku cenu. Tas ir tehnoloģiski drosmīgs produkts ar ļoti skaidru identitāti. Lielais akumulators, DC uzlāde un bagātīgais aprīkojums padara to par vienu no interesantākajiem PHEV segmentā. Tas nav sportiskākais SUV, un tas nav arī emocionālākais. Taču tas ir racionāli ļoti spēcīgs piedāvājums, kas apvieno elektrisku ikdienu ar benzīna drošības sajūtu. Ja Eiropas tirgus ir gatavs skatīties ārpus tradicionālajiem zīmoliem, 08 var kļūt par vienu no tiem modeļiem, kas maina priekšstatus par to, kas ir “premium”.