Ziņas

Jauns Škoda dīleris Rīgā – SKANDI MOTORS

Skandi Motors papildina Škoda dīleru klāstu
Moderni virtuālie risinājumi
Adrese - Rīga, Lielirbes ielā 32

Rīgā, Lielirbes ielā 32 durvis vēris jauns Škoda dīlera centrs. Tas ir jau trešais pilna servisa dīlera centrs Rīgā un sestais Latvijā. SKANDI MOTORS jau kopš 2022. gada vasaras ir Škoda servisa partneris un ir pilnvarots veikt garantijas remontus, pēcgarantijas apkalpošanu, kā arī rezerves daļu tirdzniecību, bet šobrīd pakalpojumu klāsts tiek papildināts arī ar jaunu Škoda automobiļu tirdzniecību.

Škoda Latvija vadītājs Māris Jansons: ”Līdz šim Škoda zīmols starp vadošajiem auto zīmoliem Latvijā vienīgais nebija pārstāvēts ar pilna servisa dīlera centru Daugavas kreisajā krastā Rīgā. Līdz ar jaunā dīlera centra atvēršanu Škoda zīmols turpina mērķtiecīgu attīstību Latvijā, paplašinot pieejamību saviem klientiem. 

Lai arī turpmāk nodrošinātu augstākās kvalitātes klientu apkalpošanu un nodrošinātu turpmāku dinamisku zīmola attīstību un atpazīstamību Latvijā, Škoda importētājs ir noslēdzis dīlera līgumu ar vienu no pieredzējušākajiem nozares līderiem - SKANDI MOTORS, kas ir piemērotākā izvēle zīmola tirdzniecības un servisa tīkla turpmākai attīstībai Daugavas kreisajā krastā. 

Turklāt ar savu profesionālo un motivēto komandu, kā arī lielisko atrašanās vietu, mēs saredzam labu sadarbību nākotnē, uzlabojot Škoda klientu ikdienu un zīmola turpmāku dinamisku popularitātes pieaugumu Latvijas tirgū. Jaunais Škoda salons ir ērti pieejams visai Pārdaugavai, Daugavas kreisā krasta Pierīgas daļai, kā arī tiem, kas savam ikdienas maršrutam izvēlas K.Ulmaņa gatvi.”

SKANDI MOTORS ir pirmais Škoda piltoprojekta partneris “Green Retail” Škoda partnerībai Eiropā.

Škoda tuvākās nākotnes misija ir padarīt dīlera centrus videi draudzīgākus un ar mazāku Co2 izmešu apjomu. Runa nav tikai par atkritumu un enerģijas patēriņa samazināšanu. 

Attīstot SKANDI MOTORS Škoda dīlera centru Lielirbes ielā, tika meklēti kompromisi, lai esošo būvi un tās konstrukcijas bez liekiem būvatkritumiem un ar ilgspējīgāku materiālu pielietojumu integrētu Škoda identitātē. Uz ēkas jau esošās konstrukcijas tika uzstādīts LED ekrāns, integrējot to kopējā Škoda arhitektoniskajā identitātē, turklāt LED ekrāna darbībai nepieciešamā elektroenerģija daļēji tiks nodrošināta no īpaši šim nolūkam uzstādītiem saules paneļiem. 

Jāatzīmē, ka dīlera centrā tiek attīstītas viedās tehnoloģijas energoresursu taupībai attiecībā gan uz ārējo, gan iekšējo apgaismojumu, ūdens patēriņu, apkures un gaisa dzesēšanas sistēmām. Bez tam SKANDI MOTORS ir veicis būtiskus salona interjera un tā apkārtnes papildu apzaļumošanas pasākumus, tādā veidā kompensējot daļu no dīlera centra radītiem Co2 izmešiem.

SKANDI MOTORS tirdzniecības departamenta vadītāja Linda Zieda: “SKANDI MOTORS ir viens no vadošajiem un pieredzes bagātākajiem jaunu un mazlietotu auto tirgotājiem un servisa pakalpojumu sniedzējiem Latvijā ar 23 gadu pieredzi. Tieši pieredze ļauj mums integrēti darboties gan salonā, kur klients saņem savu jauno auto, gan servisā, kur profesionāla komanda nodrošina visus apkopes un tehniskos pakalpojumus klienta vajadzībām. 

Ar profesionalitāti SKANDI MOTORS darbojas kopā ar klientu visā auto iegādes procesā, apzinoties, cik būtisks un atbildīgs ir šāds lēmums. Mūsu lielā pieredze un augstais profesionalitātes līmenis sniegs iespēju Škoda klientus apkalpot ievērojot visaugstāko kvalitātes latiņu.“

Jaunais salons iekārtots vairāk kā 600 m2 platībā, iekļaujot modernākos virtuālos risinājumus klientu apkalpošanā. Tirdzniecībā tiks piedāvāts pilns Škoda zīmola modeļu klāsts, piedāvājot gan aktuālākos akcijas piedāvājumus, gan iespēju veikt testa braucienus ar visiem Škoda zīmola modeļiem. 

Visi Škoda automobiļu īpašnieki joprojām tiek gaidīti arī SKANDI MOTORS servisā, kur var saņemt pilnu pēcpārdošanas piedāvājumu klāstu - gan veikt aktuālās apkopes, gan virsbūves un garantijas remontu, gan  iegādāties oriģinālās rezerves daļas.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Lexus RX

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

RX demonstrē ļoti labu sniegumu, pateicoties tā izsmalcinātībai, greznajam salonam un iespaidīgajai hibrīda veiktspējai. Protams, arī uzticamība ir būtiska priekšrocība. Parastā hibrīddzinēja versija lieliski noderēs tiem, kam nav pieejama uzlādes iespēja mājās vai darbā. Lai gan sniedzamība elektriskajā režīmā plug-in hibrīda versijai nav tik iespaidīga kā dažiem konkurentiem, Lexus pieejams par saprātīgāku cenu.