Ziņas

Jau aprīlī Ķīpsalā ierūksies lielākā autoizstāde Baltijā!

No 19. līdz 21. aprīlim
Jaunākie auto modeļi un eksotika
Unikāls motokaskadieru šovs

“Dalībnieku pieteikšanās izstādei turpinās, arī pasākumu programma top, bet jau šobrīd varu pačukstēt, ka Ķīpsalā būs īpaši viesi – motokaskadieri no Skandināvijas ar šova programmu. Šāds šovs Rīgā vēl nav bijis! 2023. gadā jaunu auto tirgus Latvijā pieauga par 11%. Domāju, ka šī pozitīvā tendence turpināsies un izstādes dalībnieki mūs pārsteigs ar vairākām auto, iekārtu un citu risinājumu pirmizrādēm. Plānojam, ka izstādē notiks arī profesionālās konferences,” norāda “Auto” projekta vadītājs Gints Šāvējs.

“Jauni auto” – jaunākie automodeļi un ekspertu konsultācijas

Izstādes sadaļa “Jauni auto” iepazīstinās ar daudzpusīgu automobiļu klāstu, tostarp premium zīmoliem “Maserati” un “Audi”. Tāpat būs apskatāmi arī jaunākie “Volkswagen”, “Škoda”, “Renault”, “Dacia”, “Cupra”, “Nissan”, “Hyundai”, “Citroën”, “Peugeot”, “KGM”, “Opel”, “Suzuki”, “Isuzu”  un citi modeļi.

Īpaši jāatzīmē, ka šogad izstādē atgriežas vairāki sen neredzēti autozīmoli, piemēram, “Subaru” un “Honda”. Nevienam nav noslēpums, ka augošā Ķīnas autoražotāju ietekme pasaules autotirgū ir sasniegusi arī Latviju un dažas šīs valsts automarkas solās būt izstādē.

Autozīmolu pārstāvji “Auto 2024” apmeklētājiem sola īpašas izstādes cenas. Interesenti varēs konsultēties arī par elektroauto valsts atbalsta mehānismiem un to ekspluatācijas priekšrocībām. Izstādes apmeklētājus ar jaunajiem spēkratiem Ķīpsalā iepazīstinās Normunds Avotiņš, kurš detalizēti iztaujās autotirgotājus un dalīsies ar savu pieredzi.

 “Auto mehānika” – auto apkopes risinājumi un iekārtas

Šajā sadaļā plašā klāstā būs auto apkopes līdzekļi, uzlādes stacijas, rezerves daļas, instrumenti, iekārtas autoservisiem un citi jaunumi. Aktuālo Ķīpsalā prezentēs tādi zīmoli kā “Meguiar’s”, “Standox”, “Stonder”, “TSC Duals”, “SSI Schaefer”, “Rohe Latvijā”, “Vējstikli”, “Baltic Diagnostic Service”, “ADS Security”, “Neste” u. c.

“Auto Exotica” – spilgti šovi, neparasti hobija auto un sporta spēkrati

Hobija auto kustība – interesanti pārbūvēti vai kvalitatīvi restaurēti auto savam priekam un brīvdienām – joprojām ir aktuāla! Šādi auto kuplā skaitā, tāpat arī jaudīgi un tūnēti sporta auto, būs redzami eksotisko auto sadaļā. Organizatori šobrīd strādā, lai uz izstādi Ķīpsalā atvestu arī ko neparastu no kaimiņvalstīm, piemēram, Baltijā būvētu hiperauto sacīkšu trasēm. 

Savukārt Igaunijas sadarbības partneri sola atgādāt sporta auto, kas darbojas tikai ar saules enerģiju. Kā ierasts, izstādē norisināsies arī konkurss “Auto Exotica Awards”, kurā noskaidros un apbalvos labākos šīs sadaļas eksponātus.

Ieskats pagājušajā gadā

“Auto 2023” jaunākos automodeļus, transportu, hobija auto, apkopes un servisu aprīkojumu, kā arī citus jaunumus demonstrēja 166 izstādes dalībnieki no 9 valstīm – Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Polijas, Ukrainas, Zviedrijas, Somijas, Itālijas un Ķīnas. Bija vairākas nozīmīgas Baltijas mēroga pirmizrādes, tostarp, “Hyundai Ioniq 6”. Izstādi apmeklēja 28 638 cilvēki, kas ir par 21 % vairāk nekā 2022. gadā. Vairāk: www.balticmotorshow.com

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Lexus RX

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

RX demonstrē ļoti labu sniegumu, pateicoties tā izsmalcinātībai, greznajam salonam un iespaidīgajai hibrīda veiktspējai. Protams, arī uzticamība ir būtiska priekšrocība. Parastā hibrīddzinēja versija lieliski noderēs tiem, kam nav pieejama uzlādes iespēja mājās vai darbā. Lai gan sniedzamība elektriskajā režīmā plug-in hibrīda versijai nav tik iespaidīga kā dažiem konkurentiem, Lexus pieejams par saprātīgāku cenu.