Ziņas

Latvijas tirgū ienācis jaunais Maserati krosovers – Grecale

Jaunums no Maserati
Pieejama arī 530 ZS versija
Pieejams Maserati Rīga salonā Krasta ielā 42, Rīgā.

„Esam pamanījuši, ka arvien straujāk paplašinoties automašīnu tirgum, autovadītāji arvien biežāk izvēlas itāļu auto zīmolus, kuri spēj viņiem sniegt neaizmirstamas sajūtas. Arī Grecale prezentācija iezīmē īpašu un svarīgu Maserati Rīga posmu - šī pasākuma kontekstā vienlaicīgi jaunā modeļa atklāšana sakrita ar Maserati Rīga salonu atklāšanu, kurā piedalījās arī Itālijas vēstnieks Latvijā Alessandro Monti kungs,” – stāsta Maserati Rīga pārdošanas vadītājs Uvis Braunfelds.

Grecale – jaunais hibrīda tipa krosovers Jūsu ikdienas dzīvi padarīs īpašu. Itāļu Maserati zīmola stils – drosmīga avangarda un aizrautības, inovāciju un klasiska dizaina sintēze. 

„Ar šo krosoveru var braukt jebkurā laikā, uz jebkuru vietu un ar jebkādu mērķi. Automašīnas cena ir sākot no 83 890 €. Salīdzinot ar konkurentiem, Maserati Grecale cena ir viena no labākajām savā segmentā.  Maserati gadā kopumā saražo 44 000 automobiļu, no kuriem vairāk nekā puse – 24 000 – būs Grecale modeļi,” saka Uvis Braunfelds.

Pirmos Grecale automobiļus var pasūtīt jau tagad. Pasūtījuma ilgums ir līdz 6 mēnešiem, kas ir ļoti īss salīdzinājumā ar citiem automobiļu ražotājiem.

Greznība un tehnoloģijas

Grecale ir automobilis kas mazo luksusa klases krosoveru segmentā piedāvā kaut ko būtiski atšķirīgu kas  ir labs arguments pircējiem to izvēlēties un iegādāties.

Maserati fani noteikti atcerēsies pirmo Maserati iesaistīšanos krosoveru segmentā – Maserati Levante. Tāpat kā Levante, arī jaunais Grecale ir pieejams GT, Modena un jaudīgā Trofeo versijās. GT un Modena versijā Grecale ir pieejama ar 2,0 litru Myld Hybrid dzinēju kas attīsta attiecīgi 300 Zs GT un 330 Zs lielu jaudu Modena versijā, bet Trofeo versijā Grecale jums piedāvā 3,0 litri V6 Neptuno dzinēju ar 530 Zs lielu jaudu. Grecale drīzumā būs pieejams arī pilnībā elektriskajā versijā ar nosaukumu Folgore.

„Inženieri, kas ir izstrādājuši Grecale, par prioritāti ir izvirzījuši uz tehnoloģijām balstītu braukšanas pieredzi, kas saskan ar grezno ādu, oglekļa šķiedrām un citiem augstākās klases materiāliem, kas izmantoti salona izveidē,” par jauno Maserati stāsta Maserati Rīga pārdošanas vadītājs.

Divi lieli skārienjutīgie ekrāni veido informācijas un izklaides sistēmas un klimata vadības ierīces centrālo daļu, savukārt mehāniskās pārnesumu pārslēgšanas pogas sadala 12,3 collu ekrānu augšpusē un 8,8 collu ekrānu apakšpusē. Izmantojot Maserati Intelligent Assistant (MIA), kas ir pielāgots lietošanai ar Android auto un Apple car play, var piekļūt plašam vadības ierīču klāstam uz lielā 12,3 collu ekrāna, tostarp navigācijas, multivides, braukšanas režīmu, automašīnas iestatījumu, lietotņu un citu funkciju klāstam.

Unikāls ikonisks dizains

U.Braunfelds apgalvo, ka Grecale dizains lieliski izceļ un papildina jauno Maserati zīmola stilu, kas kopš MC20 modeļa grezno visus jaunos Maserati modeļus. Automašīnas priekšpuse izceļas ar zemu un izteiksmīgu radiatora režģi ar ikonisko Trīsžuburu. Grecale profilā ir skaidri saskatāms kontrasts starp līniju tīrību un tehniskajām detaļām, bet katra nozīmīgākā detaļa ir aprīkota ar oglekļa šķiedras elementiem.

Savukārt aizmugurējo lukturu bumeranga formu iedvesmoja Giorgetto Giugiaro izstrādātais 3200 GT modeļa dizains. Tie veido siluetu, kas padara Grecale līdzīgu sporta kupejas modelim.

Iekšpusē centrālā dizaina un tehnoloģiju figūra – tradicionālais Maserati instrumentu panelis pirmo reizi ražotāja vēsturē ir pilnībā digitāla, padarot automobili par inovatīvu asistentu, ko var vadīt ar balsi.

Plašs salons

Salonā ir izvietoti augstvērtīgas ādas apdares apsildāmie sēdekļi ar Trīsžubura apdruku uz galvas balsta un lieliski piegulošu atzveltni. Grecale salons ir fantastiska vieta, kur izbaudīt jebkuru braucienu lai cik garš tas arī nebūtu.

Skatoties debesīm, var izvēlēties jumta logu, kas ir Trofeo modeļa standarta aprīkojumā. Jumta logs ir ideāli piemērots gan saulainām, gan lietainām dienām padara salonu gaišu un plašu.

Grecale piedāvā 5 braukšanas režīmus – Comfort, GT, Sport, Corsa (tikai Trofeo) un Off-Road, katram no tiem ir savas īpatnības kas var mainīt automobiļa sajūtas un pilnībā atraisīt tā potenciālu. Digitālais Maserati pulkstenis ir svarīgs dizaina elements kas mūsdienīgi pārveidots, ciparnīcas ir pielāgotas tā lai vēl vairāk personalizētu jauno automobili.

No 11. augusta Grecale var apskatīt un iegādāties Maserati Rīga salonā Krasta ielā 42, Rīgā.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Maserati GranCabrio kabriolets

What Car? Vērtē Novērtēts ar 3 no 5

Elegants un bagātīgi aprīkots četrvietīgs kabriolets. Žēl, ka vietas bagāžai ir pamaz, arī braukšanas piedzīvojums nav tik elpu aizraujošs, kā auto izskats.

Lietota auto tests