Ziņas

Pie Rīgas Motormuzeja norisināsies Latvijas Antīko automobiļu kluba jubilejas sezonas atklāšanas pasākums

Vairāk nekā 150 klasisko autop
Būs arī pedāļauto sacensības
Ielūdz Rīgas Motormuzejs

Dalību pasākumā apstiprinājuši jau 150 klasiskie automobiļi un motocikli. Kā interesantākos dalībniekus var minēt Citroën DS23, Lincoln Continental Collectors Series, BMW 2800, Ferrari 456M GTA, Mazda RX-7 un 1939. gada NSU Osl 251 motociklu. Visu dalībnieku saraksts apskatāms mājas lapā: youngtimerrally.lv. Apskatīt dalībnieku krāšņos spēkratus pie Rīgas Motormuzeja varēs sākot no plkst. 10.00 līdz aptuveni plkst. 15.00.

Arī šogad Youngtimer Coffeetime”, sadarbībā ar Turtle Wax”, norisināsies bērnu vēsturisko pedāļauto sacensības Biķernieku trasē, kas sāksies plkst. 14.00. Uz sacensībām tiek aicināti visi, kam ir savi klasiskie pedāļauto un bērna augums nepārsniedz 110 cm. Interesentiem ierobežotā skaitā būs iespēja piedalīties sacensībās ar Antīko Automobiļu kluba un Rīgas Motormuzeja sarūpētajiem pedāļauto.

Ja iepriekšējos gados pie Rīgas Motormuzeja tikāmies Tēvu dienā, tad šogad kopā svinēsim arī Māmiņdienu,” stāsta Youngtimer Rally organizators Valts Ceplevičs. Šogad, papildus lielajam tehnikas skaitam, būs arī ģimenēm draudzīgas aktivitātes. Māmiņām būs iespēja fotografēties īpaši sagatavotā foto stūrītī, bērniem būs muzeja pedagoģiskās daļas sagatavotas nodarbības un vēsturisko pedāļauto sacensības.”

Youngtimer Coffeetime” mērķis ir pulcēt visus esošos un potenciālos dalībniekus, interesentus un klasisko auto entuziastus kopīgā pasākumā. Tā ir lieliska iespēja nepiespiestā atmosfērā un laiskā svētdienas noskaņojumā satikties, aprunāties, apskatīt spēkratus, veidot jaunus kontaktus un apmeklēt Rīgas Motormuzeju. Būs arī iespēja iegādāties Rīgas Motormuzeja suvenīrus un tematisko literatūru.

Kā jaunums būs Rīgas Motormuzeja jaunās nodarbības “Mazais mehāniķis” prezentēšana. Apmēram pusotru stundu ilgā nodarbība veidota divās daļās. Pirmajā daļā muzeja ekspozīcijā gan stāstījuma, gan spēļu veidā dalībnieki tiks iepazīstināti ar automobiļa rašanās vēsturi, tehnisko uzbūvi, dažādiem virsbūvju veidiem un aprīkojumu. 

Otrajā daļā tiks stāstīts par to, kā ideja par automobili pārtop rūcošā spēkratā, un aicināsim bērnus kopā ar vecākiem uzbūvēt savas ģimenes automobili. Nodarbības noslēgumā paredzēts “Mazā Mehāniķa” pārbaudījums, kuru nokārtojot, bērni saņems “Mazā Mehāniķa” apliecību. Uz nodarbību ir jāpiesakās iepriekš.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

BMW X5

What Car? Vērtē Novērtēts ar 5 no 5

Jaunais BMW X5 ir lielisks luksusa SUV. Bavārietis nav tik praktisks kā plaši zināmie konkurenti, bet tas izceļas ar vairākām citām kvalitātēm – interjera apdari, sportiskām gaitas īpašībām un lielisku multimediju sistēmu. xDrive45e ir viens no šī brīža iespaidīgākajiem plug-in hibrīdiem, demonstrējot apskaužamus efektivitātes rādītājus.