Ziņas

CUPRA Leon ieradies Latvijā

Divas virsbūves modifikācijas
310 ZS jauda
Sākumcena - 31 700 eiro

Divas pieejamās virsbūves versijas (5 durvju hečbeks un universālis) padara CUPRA Leon pievilcīgu plašākam lietotāju lokam, ļaujot klientiem izvēlēties savam dzīvesveidam piemērotu automobili, neatsakoties no veiktspējas, komforta vai praktiskuma.

Jau standarta aprīkojumā CUPRA Leon aprīkots ar pilnībā LED priekšējiem un aizmugurējiem lukturiem, priekšējiem sporta sēdekļiem, adaptīvo balstiekārtu, adaptīvo kruīza kontroli, digitālu mērinstrumentu paneli, kā arī navigācijas sistēmu ar 10 collu skārienekrānu. 

Sākotnēji abas virsbūves versijas būs pieejamas ar 2,0 litru turbodzinēju ar 300 Zs jaudu, priekšpiedziņu un 7 pakāpju automātisko pārnesumkārbu, savukārt Spotstourer būs pieejama arī versija ar 310 ZS jaudu, 4Drive pilnpiedziņu un 7 pakāpju automātisko pārnesumkārbu, kas līdz 100 km/h ļauj paātrināties vien 4,9 sekundēs. 

Mazliet vēlāk dzinēju klāsts tiks papildināts ar 245 Zs jaudas versiju.

CUPRA Leon cena 300 Zs jaudas versijā ir sākot no 31 700 eiro.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Toyota Highlander

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Highlander nebūs slikta izvēle. Ņemot vērā automašīnas izmēru, apvidnieks demonstrē pietiekami labu ekonomiju, bet Toyota zīmols – uzticamību. Tāpat šeit būs septiņas sēdvietas, kaut arī brīvā vieta galvai ir nedaudz ierobežota. Diemžēl automašīnas cena ir būtisks trūkums, kuru grūti kompensēt.