Ziņas

Jau aprīlī 25 gadu jubilejas izstāde “Auto 2020”!

Baltijas krāšņākie auto svētki
Jaunākie auto un komerctransports
25 gadu jubilejas izstāde

“Pirmā autoizstāde notika 1995. gadā. Kopš tā laika pamatīgi ir mainījies gan auto, gan autobraucējs, gan paradumi, kas saistīti ar automobiļa vadīšanu. Priecē, ka izstāde ir pielāgojusies dažādiem laikiem, aspektiem un ir spējusi būt soli priekšā, lai jums prezentētu pašu aktuālāko nozarē. Cilvēki mīl auto! Un izstāde ir vislabākā vieta, kur tos lieliskā atmosfērā apskatīt, salīdzināt un izvēlēties. Tāpēc jau aprīlī tiekamies Ķīpsalā!” – aicina “Auto” vadītājs Gints Šāvējs.

“Auto 2020” sadaļā “Jauni auto” varēs iepazīties ar plašu automarku, automobiļu un komerctransporta klāstu. Autotirgotāji prezentēs vairāk nekā 25 vieglo auto un komerctransporta zīmolu jaunākos automodeļus. To vidū būs tādas automarkas kā “Audi”, “Volkswagen”, “Opel”, “Škoda”, “Lexus”, “Honda”, “Hyundai”,  “Nissan”, “Mitsubishi”, “Renault”, “Toyota”.  Izstādē ar plašu ekspozīciju atgriežas “KIA” un pēc divu gadu pārtraukuma atkal varēs iepazīt jaunākos “Alfa Romeo” modeļus.

Starp jaunu automobiļu ekspozīcijām izstādē šogad plānotas arī vairākas Latvijas un Baltijas mēroga auto pirmizrādes.

Savukārt “Auto mehānikā” piedalīsies tādi nozarē zināmi uzņēmumi kā “Inter Cars Latvija” Latvija”, “Auto Palete”, “Krown”, “Astarte nafta”, “Neste Latvija”, “Dans G”, “Latakko”  un citi. Ķīpsalā varēs iepazīties ar aktuālāko nozares piedāvājumu – riepām, diskiem, automobiļu apkopes līdzekļiem, iekārtām un tehniku profesionāļiem, autoveikaliem, automazgātavām, servisiem un ikvienam autobraucējam.

“Auto 2020” apmeklētāju sirdīm straujāk pukstēt liks “Auto Exotica” eksponāti – jaudīgi un tūnēti automobiļi no Eiropas un Skandināvijas valstīm, arī neparasti un pašbūvēti automobiļi. Šogad “Auto Exotica” uzsvars likts uz kvalitāti nevis kvantitāti – būs dažādi un neparasti auto. Lielākā daļa eksponātu izstādē tiks prezentēti pirmo reizi, un līdz tam plašākai publikai Baltijā nav rādīti. Nepalaid garām!

Jaunās mobilitātes pasaulē

Izstādē darbosies Atvērtā skatuve, kur diskutēs par šobrīd autonozarē aktuālām tēmām. 17. aprīlī no plkst. 12.30 līdz 16.00 notiks Auto asociācijas Open Stage pasākums “Jaunās mobilitātes pasaulē”, kurā par vieglo autoražotāju nākotnes izaicinājumiem un rīkiem to sasniegšanai stāstīs “Moller Baltic Import”, “Volkswagen”, “Audi” e-mobilitātes eksperts Baltijā – Matīss Zemītis. 

Daudzpusīga pasākumu programma

Izstādes “Auto 2020” oficiālā atklāšanas ceremonija notiks 17. aprīlī plkst. 11.00.  Vēl pirmajā izstādes dienā norisināsies konference “Par un ap mobilitātes pakotni: no politikas līdz praksei”, ko organizē Autotransporta direkcija un Latvijas Starptautisko autopārvadātāju asociācija “Latvijas auto”. Savukārt 18. aprīlī plkst. 11.00 Ķīpsalā būs Latvijas Autoinženieru asociācijas 24. zinātniskā konference. Bet 18. un 19. aprīlī ikvienu izstādes apmeklētāju jaunākos auto iepazīt kopā aicinās auto eksperts, žurnālists Normunds Avotiņš.

Noskaidros Latvijas labāko jauno automehāniķi

Jau tradicionāli izstādē “Auto 2020” notiks Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkursa “Jaunais automehāniķis 2020” nacionālais fināls, kurā par iespēju nest Latvijas vārdu pasaulē sacentīsies 15 labākie jaunie automehāniķi. Par iekļūšanu nacionālajā finālā sacentās 230 konkursanti no 15 Latvijas skolām. Konkursa uzvarētājs dosies uz starptautisko konkursu “Jaunais automehāniķis 2020” Polijā, Varšavā, kurā startēs labākie nacionālo konkursu uzvarētāji no deviņām valstīm.

Izstādi “Auto” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Darbalaiks:

17.–18. aprīlis  10.00–19.00

19. aprīlis        10.00–17.00

Biļešu cenas iepriekšpārdošanā līdz 31. martam:

Pieaugušajiem – 5 €

Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas!

Bērniem no 7 līdz 18 gadiem – 3 €

Studentiem, pensionāriem, invalīdiem – 4 €

Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni līdz 18 gadu vecumam) – 12 €

Par katru nākamo bērnu – 1,50 €


Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!