Ziņas

Brabus Adventure pakotne jaunajam G-Klases Mercedes-Benz

Mercedes-Benz G350d papildinājumi no Brabus
Lielāks klīrenss, lielāka jauda
Virkne vizuālu noformējuma elementu Brabus Adventure pakotnē

Kļūt par Mercedes-Benz G-Klases īpašnieku vienmēr ir bijis patīkami ikvienam, kas var to atļauties, taču jaunākās paaudzes modelis beidzot ir tāds, par kuru tiešām ir vērts maksāt. Ne tikai tāpēc, ka tā interjers ir modernizēts pietiekami augstā līmenī, lai atbilstu mūsdienu standartiem, saglabājot desmitiem gadu senā modeļa nemirstīgo „kubika” imidžu. Tam ir pieejami arī jauni aksesuāri no Brabus, kas G-Klases saimnieku vidū allaž ir ticis uztverts kā ļoti vēlams papildinājums. 

Tiem, kas vēlas G-Klasei piešķirt īstena bezceļnieka tēlu, Brabus šim modelim piedāvā Widestar noformējumu, kas cita starpā ietver lielākas gaisa ieplūdes atveres un vinču. Motora aizsargs un daži citi elementi šajā pakotnē veidoti no oglekļa šķiedras.

Tad Brabus iesaka arī augstas veiktspējas papildlukturus, vēja aizsargu (kas sargā jumta bagāžnieku, kurš stiepjas visa jumta garumā. Vēl ir arī Widestar riteņu arkas, kuru ietekmē auto platums palielinās par 10cm, bet kas gan būtu šīs arkas, ja no tām nerēgotos Brabus Monoblock R vieglmetāla diski, kuru izmērs ir 9,5Jx20?

Pateicoties Brabus Adventure sporta atsperēm, kas ir regulējamas, G-Klases Mercedes klīrensu var palielināt par 4cm, kas lieti noder bezceļa apstākļos. Šādā režīmā lieti noderēs arī Brabus jaudas palielinājums - ar ECO PowerXtra D35 moduli no 3,0 litru dīzeļdzinēja var izspiest vēl 44 ZS un 60 Nm.  Ar kopējo jaudu 330 ZS un 690 Nm, šis Brabus tūnētais G-Klases eksemplārs 0-100 km/h paātrinājumu veic 7,2 sekundēs, bet maksimālais ātrums ir 202 km/h.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!