Ziņas

Frankfurtes auto izstāde 2019: Audi RS7

Jaunais Audi RS7 Sportback
600 ZS motors, 3,6 sekundes līdz 100 km/h
Maksimālais ātrums 305 km/h (ar Dynamic Plus)

Kā ierasts, Frankfurtes auto izstādē dominē pašmāju – Vācijas autoražotāji. Audi laiduši klajā jauno RS7, kam zem motora pārsega ir 4.0 TFSI daļējā hibrīda dzinējs ar 600 ZS un 800 Nm griezes momentu . No 0 līdz 100 km/h tas paātrinās 3,6 sekundēs, bet maksimālais ātrums ir elektroniski ierobežots pie 250 km/h. Tiesa gan, ar Dynamic Plus papildaprīkojumu to iespējams palielināt līdz 305 km/h.

Standarta aprīkojumā ir astoņu pārnesumu tiptronic ātrumkārba ar jauno Launch Control funkciju, Quattro  pilnpiedziņa, kas starp priekšējo un aizmugurējo asi sadalīta 40:60 attiecībā, izmantojot pilnībā mehānisko centrālo diferenciāli. Arī RS adaptīvā pneimatiskā balstiekārta ar kontrolējamu amortizāciju pielāgota tieši šī modeļa vajadzībām.

Pirmo reizi Audi Sport šo piecu durvju modeli piedāvā ar trīs sēdvietu aizmugurējo sēdekli. Taču joprojām pieejams arī sportiskais četru sēdvietu dizains ar divu sēdvietu aizmugurējo sēdekli.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Audi Q5

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Ja nepieciešams komfortabls, kluss, ietilpīgs un kvalitatīvs premium līmeņa auto, kas spēj braukt arī bezceļa apstākļos – jaunā Q5 izvēli nevajadzēs nožēlot.