Ziņas

Atjauninātais Audi A4 ir klāt

Audi A4 feislifts apskatāms pie Audi dīleriem
Izmaiņas ārienē un aprīkojumā
Audi A4 cena ir sākot no 31 400 eiro

Audi A4 šogad svin 25 gadu jubileju un tas arvien ir starp pārdotākajiem modeļiem pasaulē – tā uzsver ražotājs, laižot klajā pēdējās paaudzes modeļa feisliftu, kas no 4. septembra apskatāms Audi dīleru centros Moller Auto Rīga un Moller Auto Lidosta. Modeļa cena ir sākot no 31 400 eiro.

"Audi A4 Latvijā vienmēr ir bijis pieprasīts vidējās klases premium modelis. Līdz ar katru atjauninājumu tas kļūst vēl ērtāks, modernāks un dinamiskāks. Sportiskais dizains apvienojumā ar plašu dzinēju klāstu un vadītāja palīgsistēmām nodrošina izcilu braukšanas pieredzi, pielāgojoties dažādajām vadītāju vēlmēm,” norāda Ilgvars Ļubka, Audi zīmola vadītājs Latvijā un Lietuvā.

Atjauninātais Audi A4 atšķiras ar vairākiem kosmētiskiem akcentiem. Jaunā Singleframe radiatora reste ir platāka, LED priekšējie lukturi tagad ir pieejami Audi A4 standarta aprīkojumā, bet papildu aprīkojumā pieejama arī Matrix LED tehnoloģija. Tāpat kā līdz šim Audi A4 salons veidots mierīgā un ieturētā stilā, bet instrumentu paneļa centrā atrodas lielais MMI skārienjūtīgais ekrāns – jaunās operētājsistēmas vadības centrs.  

MMI skārienjūtīgais ekrāns aizstāj līdzšinējās viduskonsolē uzstādītās grozāmās spiedpogas funkcijas. Augstās izšķirtspējas TFT displeja izmērs ir 10,1 colla. Savukārt myAudi lietotne, kas pieejama bez maksas, savieno vadītāja viedtālruni ar automobili, ļaujot sekot auto tehniskajam stāvoklim – attālināti atslēgt vai aizslēgt to, redzēt nobraukumu, pārbaudīt, cik degvielas atlicis, kā arī citus rādījumus. Papildaprīkojumā pieejamā Audi connect atslēga ļauj atslēgt un aizslēgt transportlīdzekli, kā arī iedarbināt dzinēju, izmantojot Android viedtālruni. Jaunā, personalizētā digitālā funkcija ļauj līdz pat 14 myAudi lietotājiem atsevišķos profilos saglabāt savus vēlamos iestatījumus.

Latvijā Audi piedāvās A4 un A4 Avant modeļus ar četriem benzīna un pieciem dīzeļdzinējiem. Trīs tirgū pieejamās dzinēju variācijas būs aprīkotas ar 12 V daļēju hibrīda tehnoloģiju (MHEV), kas nodrošinās mazāku degvielas patēriņu un lielāku komfortu. Kā liecina Audi mērījumi, ikdienas lietošanā MHEV sistēma nodrošina līdz pat 0,3 litru mazāku degvielas patēriņu uz 100 kilometriem.

Audi A4 allroad quattro

Pateicoties quattro pilnpiedziņai un klīrensa paaugstinājumam par 35 milimetriem, šī Audi A4 versija apvieno lielisku braukšanas komfortu un labas bezceļa braukšanas īpašības. Audi A4 allroad quattro ir pieejams ar četriem dzinēja variantiem – vienu benzīna un trim dīzeļdzinējiem. Izmantojot Audi drive select, autovadītājs var izvēlēties kādu no sešiem A4 allroad quattro profiliem.

Audi A4 modeļi piedāvā arī vairākas vadītāja drošībai un komfortam paredzētas palīgsistēmas. Papildaprīkojumā pieejamās sistēmas ir apkopotas Tour un City palīgsistēmās. Tour palīgsistēmā ir arī adaptīvā kruīza kontrole, tostarp funkcija Stop&Go, kas nodrošina automātisku distances saglabāšanu.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Audi Q5

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Ja nepieciešams komfortabls, kluss, ietilpīgs un kvalitatīvs premium līmeņa auto, kas spēj braukt arī bezceļa apstākļos – jaunā Q5 izvēli nevajadzēs nožēlot.