Ziņas

Gajs Mārtins uzstāda ātruma rekordu ar traktoru

Latviešu izcelsmes britu “benzīngalva”
Gajs Mārtins uzstāda jaunu pasaules rekordu
167,7 km/h ar traktoru

Latviešu izcelsmes britu “benzīngalva” Gajs Mārtins ir iekļuvis pasaules rekordu grāmatās, attīstot visklielāko ātrumu ar traktoru. Jaunais rekords ir 103,6 jūdzes stundā, jeb - 166,7 km/h.

Līdzšinējais rekords piederēja Stigam no televīzijas situāciju komēdijšova Top Gear. Stigs to uzstādīja ar īpaši pārveidotu traktoru, sasniedzot 87 jūdzes stundā, savukārt Gajam Mārtinam to itin viegli izdevās pārspēt ar JCB Fastrac traktoru no J.C. Bramford.

Zem motora pārsega tam ir 7,2 litru tilpuma sešcilindru Dieselmax dīzeļdzinējs ar 1000 ZS un 2500 Nm lielu griezes momentu. Lai rekords kļūtu par realitāti, traktora aerodinamiku uzlaboja speciālisti no britu ateljē Williams Advanced Engineering .Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Toyota GR Supra

What Car? Vērtē Novērtēts ar 5 no 5

Toyota kā šī auto konkurentu ir nolikusi Porsche 718 Cayman, taču patiesībā GR Supra ir atšķirīgs auto – un tas atšķiras arī no Alpine A110. Tas nav tik izveicīgs kā abi minētie, svara ziņā vieglākie auto, taču tas ir ļoti labi līdzsvarots, kompetents sporta auto, kas spēj sniegt reālu braukšanas baudu. Tas ir pietiekoši komfortabls un praktisks, lai to izmantotu arī kā ikdienas auto.