Ziņas

Latvijā pieaug MAN kravas automobiļu tirdzniecības apjomi

MAN tirdzniecības rādītāji kāpuši par gandrīz 100 procentiem
Ievērojami audzis pieprasījums pēc jaunas un mazlietotas tehnikas mežsaimniecības nozarē
Avar Auto šis ir veiksmīgākais gads uzņēmuma pastāvēšanas vēsturē

MAN kravas automobiļu tirdzniecības rādītāji Latvijā šī gada pirmajā pusgadā pieauguši par gandrīz 100% - tas nozīmē, ka Avar Auto – oficiālajam MAN Truck & Bus AG pārstāvim Latvijā - šis ir bijis labākais pusgads pastāvēšanas vēsturē.

Turklāt uzņēmums norāda, ka par 27% ir pieaudzis pieprasījums pēc jaunas un mazlietotas tehnikas mežsaimniecības nozarē.

“Klienti ir pārliecinājušies par vācu kvalitāti un tāpēc arvien vairāk dod priekšroku MAN kravas automobiļiem un to sniegtajām priekšrocībām - zems vidējais degvielas patēriņš, ekspluatācijas izmaksas, komfortabla un plaša kabīne, kas ir viena no lielākajām savā segmentā, individuāli risinājumi atbilstoši katra klienta darba specifikai un ātri piegādes termiņi. Tāpat mūsu klienti atzinīgi novērtē efektīvas un drošas braukšanas apmācības, kuras viņi saņem bez maksas pie jauna auto nodošanas”, norāda SIA “Avar Auto” pārdošanas nodaļas vadītājs Sarmis Paškevics.

Attiecībā par nākotnes prognozēm „Avar Auto“ ir piesardzīgs, tomēr nākotnē sagaida pieaugošu patērētāju interesi. Īpaši pateicoties jaunajam MAN mikroautobusam TGE, kurš pieejams vairākās versijās - kā pašizgāzējs, šasija ar vienu kabīni vai dubultkabīni, autobuss pasažieru pārvadāšanai, kravas furgons un citā aprīkojumā. Modeļa bāzes versijā, tāpat kā MAN kravas automobiļiem, jau ir iekļauts avārijas bremzēšanas asistents. Turpretī garantijas remonta laikā MAN autorizētais servisa centrs “Avar Auto” piedāvās maiņas auto.

“Svarīgs posms, kuru ikviens klients izvērtē, iegādājoties jaunu auto, ir pēcpārdošana un profesionāla apkalpošana, šajā ziņā Avar Auto tagad var lepoties ar vienu no jaunākajiem un modernākajiem servisa centriem Baltijā, kurš ir atvērts apmeklētājiem arī brīvdienās”, informē SIA “Avar Auto” pēcpārdošanas nodaļas vadītājs Varis Veinbergs, “MAN Truck & Bus koncerns strauji attīstītās un nesen izveidotā MAN digitālā “Service Care” sistēma ļauj attālināti, no jebkuras vietas pasaulē, sekot līdzi sava kravas automobiļa gaitām, degvielas patēriņam, plānotajām apkopēm, šofera braukšanas paradumiem un nepieciešamības gadījumā atrast tuvāko MAN autorizēto servisa centru.”

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Tesla Model X

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Elektriskais Tesla Model X ir vērā ņemama alternatīva tradicionālajiem premium segmenta krosoveriem, taču tas nav lēts un faktiski nav lietojams bezceļa apstākļos.

Lietota auto tests