Ziņas

Jaunais VW Passat jau pārdošanā Latvijā

Pārdošanā nonācis jaunais Volkswagen Passat
Jaunā VW Passat cena, sākot no 20 203 eiro
Pirmās piegādes klientiem nākamā gada sākumā

Jaunais Volkswagen Passat (B8) jau ir nonācis pārdošanā Latvijā - to var pasūtīt pie VW izplatītājiem. Tiesa gan, pats auto salonos apskatāms un izmēģināms būs tikai novembrī, pirmās piegādes klientiem droši gaidāmas vien nākamā gada sākumā.

Jau rakstījām, ka jaunais Passat debitē ar jauniem dzinējiem, samazinātu svaru un jaunākajām palīgsistēmām, informācijas un izklaides sistēmām kā arī komforta aprīkojumu. 

Aprīkojumā ietilpst tādas sistēmas kā aktīvais informācijas displejs (digitāls mērinstrumentu panelis), kā arī uz lietojumprogrammu pamata veidota aizmugurē sēdošo pasažieru izklaides sistēma planšetdatoriem, priekšējā palīgsistēma ar pilsētas bremzēšanas palīgsistēmu un gājēju uzraudzības funkciju, kā arī vēl trīs jaunas sistēmas: avārijas palīgsistēma (avārijas situācijā transportlīdzeklis apstājas), piekabes stabilitātes kontrole (palīdz vadīt ar piekabi aprīkotu automobili) un sastrēgumu palīgsistēma.   

Jaunajam Passat būs pieejami dažādi benzīna un dīzeļdzinēji ar turbokompresoru, tiešās iesmidzināšanas sistēmu un jaudu no 88 kW / 120 ZS līdz 206 kW / 280 ZS. Tirdzniecības uzsākšanas fāzē vēl nebūs pieejami visi dzinēji, taču pakāpeniski to rinda tiks papildināta ar 1.4 TSI BMT 4Motion, 1.8 TSI BMT ar DSG pārnesumkārbu un 2.0TDI BMT100KW / 150 ZS ar visu riteņu piedziņu.

Visi dzinēji atbilst Euro 6 izmešu standartam, bet degvielas patēriņš un CO2 izmešu daudzums ir samazināts par 20%. Visas versijas ir aprīkotas ar Start-Stop sistēmu un reģeneratīvās bremzēšanas sistēmu.

Passat pirmo reizi būs pieejams arī plug-in hibrīda versijā (TSI dzinējs ar 115 kW jaudu un elektrodzinējs ar 80 kW jaudu un ārēji lādējamu akumulatoru). Ar sistēmas jaudu 155 kW / 211 ZS šis būs jaudīgākais pie elektrotīkla pieslēdzamais hibrīds un bezizmešu automobilis, ar kuru elektriskajā režīmā būs iespējams nobraukt 50 km.

Latvijā jaunais Volkswagen Passat sedana versijā pieejams sākot no 20 203 EUR, bet Passat Variant vesijā sākot no 21 214 EUR.


Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Saistītie raksti

Auto tests

Lynk Co 08

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Lynk & Co 08 nav tikai vēl viens ķīniešu mēģinājums iekarot Eiropu ar zemāku cenu. Tas ir tehnoloģiski drosmīgs produkts ar ļoti skaidru identitāti. Lielais akumulators, DC uzlāde un bagātīgais aprīkojums padara to par vienu no interesantākajiem PHEV segmentā. Tas nav sportiskākais SUV, un tas nav arī emocionālākais. Taču tas ir racionāli ļoti spēcīgs piedāvājums, kas apvieno elektrisku ikdienu ar benzīna drošības sajūtu. Ja Eiropas tirgus ir gatavs skatīties ārpus tradicionālajiem zīmoliem, 08 var kļūt par vienu no tiem modeļiem, kas maina priekšstatus par to, kas ir “premium”.