Ziņas

Izmēģini Mercedes-Benz C-Klases Coupe!

Mercedes-Benz C-Klases Coupe jau Latvijā
Ir iespēja to izmēģināt
Pasākums Whatcar.lv lasītājiem

Vai vēlies kļūt par vienu no pirmajiem, kas braucis ar jauno Mercedes-Benz C-Klases Coupe Latvijā?

Mēs labprāt dzirdētu Tavu viedokli par šo kompakto Mercedes kupeju ekskluzīvā prezentācijā, kas notiks otrdien, 19.jūlijā, pl.12.00 Rīgā.  

Ja vēlies piedalīties, raksti mums uz info@whatcar.lv ar norādi "Mercedes", norādi, kāpēc tevi interesē šis auto, ar kādu auto tu šobrīd brauc, atstāj savu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru, lai varam sazināties un pateikt pasākuma norises vietu.

Šis būs testa brauciens  - tev būs iespēja paust savu viedokli par auto gaitas īpašībām, vadāmību, dinamiku, dizainu, ergonomiku, drošības sistēmām un aprīkojumu.

Tavi komentāri tiks publicēti Whatcar.lv.

Pasteidzies, dalībnieku skaits ir ierobežots.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Saistītie raksti

Auto tests

Audi Q7

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Izcilais Q7 piedāvā relaksējošu komforta un mierīgas kreisēšanas manieru apvienojumu, vienlaikus demonstrējot pārsteidzošu veiklumu šāda izmēra SUV veidolā. Izvēlieties 55 TFSI S line komplektācijā vai 55 TDI, ja vēlaties dīzeļdzinēju.