Ziņas

Subaru XV krosovers konkurēs ar Qashqai

Subaru XV pārdošanā nonāks nākamgad
Tikai ar pilnpiedziņu
1,6 litru un 2,0 litru dzinēji

Nissan Qashqai sāncensis no Subaru, XV krosovers, pārdošanā nonāks nākamā gada sākumā un šobrīd tiek prognozēts, ka tas maksās apmēram tikpat.

XV tika parādīts Šanhajas auto izstādē aprīlī. Tomēr, atšķirībā no Qashqai, tas būs pieejams tikai ar pilnpiedziņu. Dzinēju klāstā – 1,6 litru benzīna agregāts un 2,0 litru dīzelis. Papildaprīkojumā – CVT automātiskā pārnesumkārba.

Liela nozīme Subaru XV cenas noteikšanā būs japāņu jenas kursam. Vājinoties jenai, XV cena varētu kļūt konkurētspējīgāka.

Nissan Qashqai cenas Latvijā sākas no nedaudz vairāk kā Ls 12 000.


Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Saistītie raksti

Auto tests

Subaru Solterra

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Ja meklējat elektrisku SUV, kas spēj pārvarēt bezceļus, Solterra vajadzētu jūsu saraksta pirmajā vietā, taču daudzi konkurenti būs lētāki un ar vienu uzlādi varēs aizbraukt tālāk. Tā pievilcību ierobežo lētāka vientilta piedziņas versijas trūkums.

What Car? TOP100

Lasi arī What Car? žurnālus