Ziņas

Mini ražos motorollerus?

Mini prezentē motorollerus
Darbināmi ar elektrību
Skaties fotogaleriju

Parīzes autošovā Mini prezentējis elektro motorollera konceptu, kas pircējiem, iespējams, būs pieejams trīs dažādu stilu versijās – Mini E, British Racing Green un Mod.

Motorolleri aprīkoti ar litija jona akumulatoriem, taču pagaidām vēl netiek izpausti to veiktspējas dati.

Pie rollera spidometra ir vieta, kur ievietot īpašnieka viedtelefonu, kas vienlaikus kalpo arī kā transportlīdzekļa atslēga, turklāt brauciena laikā to iespējams izmantot arī kā GPS navigāciju.

Par to, kad un vai šie Mini motorolleri nonāks tirdzniecībā pagaidām ziņu nav.

Skaties fotogaleriju!

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Saistītie raksti

Auto tests

Volkswagen ID.4

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Volkswagen ID.4 ir pieklājīgs elektromobilis ar praktisku salonu, lielisku drošības novērtējumu un labu sniedzamību (īpaši ar 77 kWh akumulatoru). Tomēr labākie konkurenti ir ātrāki, vēl modernāki interjerā, ar daudz labākām informācijas un izklaides sistēmām un īsāku uzlādes laiku. Mēs dotu priekšroku Pro versijai.