Audi R8 Spider foto nonāk atklātībā
Audi R8 Spider būs audekla jumts
Sākotnēji - ar V10 dzinēju
Latvijā nākamgad

Šis ir ilgi gaidītais Audi R8 Spider, kura oficiālā atklāšana paredzēta Frankfurtes autošovā. Pretēji iepriekš izskanējušiem pieņēmumiem, tam jumta vietā nav noņemams targa panelis, bet gan klasisks, salokāms jumts, kā ikvienam sevi cienošam kabrioletam.
Atšķirībā no Audi R8 kupejas, kabrioletam ir savādāka dizaina dzinēja pārsegs, kā arī redzams, ka savu atrašanās vietu mainījis arī degvielas uzpildes vāciņš, kurš pavirzīts vairāk uz aizmuguri.
Tehniskie dati vēl netiek pilnībā atklāti taču zināms, ka Spider sākotnēji tiks laists klajā ar 5,2 litru V10 dzinēju, kas attīsta 525 ZS un 530 Nm lielu griezes momentu. Tātad maksimālais ātrums – ap 300 km/h.
Latvijā pārdošanā tas nonāks nākamā gada pavasarī. Par cenām vēl netiek runāts, taču maz ticams, ka tas būs lētāks par 110 tūkstošiem eiro. Galvenie konkurenti – Porsche 911 kabriolets, Aston Martin V8 Vantage rodsters un Ferrari F430 Spider.
Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...