Ziņas

Jaunais What Car? žurnāls - TOP 100 GAIDĀMIE AUTO

WHAT CAR? TOP 100 GAIDĀMIE AUTO
Pats izsmeļošākais jaunāko auto modeļu ceļvedis Latvijā
Pieprasi Circle K DUS un - kā bonusu ģimenes biļetei Rīgas Motormuzejā

Klajā nācis pats izsmeļošākais jaunāko auto modeļu ceļvedis Latvijā – WHAT CAR? TOP 100 GAIDĀMIE AUTO.

Kā ierasts, katru pavasari apkopojam visu pieejamo informāciju par aktuālākajiem auto modeļiem, kas jau ir pieejami vai drīzumā gaidāmi dīleru salonos. Kāpēc tas ir svarīgi? Pirmkārt, zinot, ka šobrīd pārdošanā esošo modeli drīzumā nomainīs jauns, tu varēsi labāk pakaulēties par cenu, jo dīleriem ir svarīgi izpārdot savus krājumus un atbrīvot vietu konkrētā auto jaunākajai versijai. Otrkārt, tu varēsi apsvērt – vai pirkt auto tagad, vai arī pagaidīt jaunāku modeli, kas, iespējams, piedāvā tieši tās ekstras, kas tev ir vajadzīgas.

Tavai ērtībai automašīnas esam sagrupējuši pa klasēm – sākot no mazauto un beidzot ar biznesa auto un krosoveriem. Atsevišķa sadaļa veltīta komerctransportam un šobrīd ļoti aktuālai tēmai – elektroauto. Cik izdevīgs pirkums ir elektroauto Latvijā – to vaicājām Latvijas vadošo uzņēmumu autoparku menedžeriem un privātpersonām, kas brauc ar tiem ikdienā.

Daudzus būtiskākos modeļus jau esam izmēģinājuši testa braucienos – mūsu ekspertu komentārs palīdzēs tev formulēt savas vēlmes un vajadzības, meklējot nākamo auto. Taču tas vēl nav viss – reportāžā no Ženēvas autoizstādes īpašu uzmanību pievērsām superkāriem un hiperkāriem, kā arī pašiem trakākajiem konceptauto, kas ieskicē autobūves nākotnes tendences.

Par to pašu tematu runājām arī ar Krisu Benglu, pretrunīgi vērtēto amerikāņu dizaineru, kas radījis ne tikai dažus no nesaprastākajiem BMW modeļiem, bet arī Mini, Hennessy konjaka pudeli un – gigantiskus vides objektus. 

Dzīvesstila lappusēs – aktuālie gadžeti, ceļojuma iespaidi no brauciena pa Francijas dienvidiem ar klasiskajiem franču auto, kā arī – sajūtas, izmēģinot jauno Rolls-Royce Phantom.

Pieprasi visās Circle K uzpildes stacijās vai saņem kā bonusu Zelta un Platīna automazgāšanas programmām, bet Rīgas Motormuzejā - kā dāvanu Ģimenes biļešu pircējiem. Turklāt katrā žurnālā ir atlaides kupons nākamajai automazgāšanai Circle K!  


Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Honda CR-V

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Jaunais Honda CR-V ir lielāks, ietilpīgāks, tam ir vairāk komforta un drošības ekstru, turklāt tas ir pieejams ar septiņu sēdvietu opciju. Manuālās vai CVT transmisijas, priekšpiedziņas vai pilnpiedziņas kombināciju saraksts ir pietiekami plašs, lai apmierinātu ikviena klienta vēlmes un vajadzības, taču dīzeļdzinējs šim modelim vairs nav pieejams. Tas nav 100% perfekts, taču ir vērā ņemams konkurents labākajiem šīs klases pārstāvjiem.