Testa brauciens

Pirmais brauciens ar atjaunināto Toyota Yaris Cross

Modernizētais Yaris Cross krosovers
Turpmāk ar hibrīddzinējiem
Sadarbībā ar Auto Ziņas

Toyota Yaris Cross Eiropā kļuvis par teju vispārdotāko Toyota modeli. Tā tas ir arī pie mums, turklāt gan kā privāto, tā juridisko personu automašīna. Toyota Yaris Cross iznāca 2021. gadā. To ražo Toyota rūpnīcā Francijā, un nu pienācis laiks modernizācijai, ar ko Autoziņas iepazinās pirmajā braucienā. 

Tāpat kā bāzes modelis Yaris, arī Cross turpmāk būs pieejams tikai ar hibrīddzinējiem - 115 un 130 ZS. Un tāpat kā atjauninātajā Yaris modelī, te izmantota piektās paaudzes hibrīdiekārta. Bet, lai uz ielas atšķirtu jauno Yaris Cross no vecā, nāksies būt ļoti vērīgiem. Ārienē lielu izmaiņu nav, savukārt salonā lielākā vērība piešķirta akustiskajam komfortam. 

Sānstikli ir biezāki, un braucot to var pamanīt. Multimēdiju iekārta pilnībā pārņemta no jaunā Yaris, taču Cross ir pieejams arī ar elektrisku visu riteņu piedziņu kādas hečbekam nav. 130 ZS versijas dinamika patiesi priecē.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Toyota bZ4X

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

bZ4X ir lielisks universālis – īpaši, ja izvēlaties ar priekšējo riteņu piedziņu un vidējā līmeņa aprīkojumu. Tam ir laba vadāmība, ietilpīgs salons un tas pieejams par saprātīgu cenu, turklāt jūs saņemsiet 10 gadu garantiju akumulatoram, ja nogādāsiet savu automobili pie Toyota dīlera uz ikgadējo EV veselības pārbaudi.