Testa brauciens

Pirmais brauciens ar jauno Toyota Camry

Testējam jauno Camry Amerikā
2,5 litru hibrīds ar 225 ZS
Sadarbībā ar Auto Ziņas

Toyota Camry ir nepretenciozs vidēja izmēra sedans, ko pie mums pārdod pavisam nelielā skaitā. Turpretim ASV jau 25 gadus tas ir sedans Nr.1. Lai izpētītu šo fenomenu tuvāk, TV Autoziņas devās uz Sandjego Kalifornijā, kur pirmo reizi sastapa jaunāko 11. paaudzes Camry. 

Kopš 80. gadiem pasaulē pārdots vairāk nekā 21 miljons Camry. Jaunākās paaudzes modeļa dizains radīts ASV, un skaidri redzams, ka Camry vizuāli satuvinājies ar radiem no premium segmenta. Piekšpuses izvirzījums un bampers veidots pēc Lexus parauga. Visur izņemot Ķīnu, sedans turpmāk brauks ar kombinēto spēka iekārtu uz 2,5 litru četru cilindru benzīna dzinēja bāzes. Jauda - 225 ZS. 

Gaitā jaunais Camry šķiet ārkārtīgi eiropeisks, jo Toyota pilnveidojusi sedana balstiekārtu. Paātrinājums līdz 100 km/h aizņem mazāk par 8 sekundēm. Sedana riteņu bāze nav mainījusies, taču automašīna ir garāka uz pārkaru bāzes. Aizmugurē vietas ir daudz, savukārt priekšējais panelis ar jauno multimēdiju ekrānu arīdzan attāli atgādina Lexus. 

Jauno Camry Eiropā tirgos tikai dažās valstīs - Polijā, Ungārijā, Čehijā, Slovākijā un Baltijas valstīs, turklāt pie mums nonāks Japānā, nevis ASV ražotas automašīnas. Latvijā jauno Camry varēs iegādāties septembrī, savukārt pasūtījumus sāks pieņemt jau maijā.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Toyota bZ4X

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

bZ4X ir lielisks universālis – īpaši, ja izvēlaties ar priekšējo riteņu piedziņu un vidējā līmeņa aprīkojumu. Tam ir laba vadāmība, ietilpīgs salons un tas pieejams par saprātīgu cenu, turklāt jūs saņemsiet 10 gadu garantiju akumulatoram, ja nogādāsiet savu automobili pie Toyota dīlera uz ikgadējo EV veselības pārbaudi.