Testa brauciens

Pirmais brauciens ar Toyota C-HR lādējamo hibrīdu

Testējam jauno Toyota C-HR
66 km pilnībā elektriskajā režīmā
Sadarbībā ar Auto Ziņas

Jaunais Toyota C-HR ir lielāks, greznāks un jaudīgāks par iepriekšējo, turklāt tagad tam ir arī lādējamā hibrīda versija. TV Autoziņām bija izdevība iepazīties ar šo C-HR modeli testa braucienos Francijā. Tehniski tā līdzinās jaunajam Toyota Prius, ko Eiropā tagad pārdod tikai kā lādējamo hibrīdu. Sistēmas summārā jauda ir 223 zirgspēki. 

Saskaņā ar ražotāja datiem lādējamais C-HR ar elektrību varot veikt 66 kilometrus. Lai padarītu lādējamo hibrīdu pēc iespējas efektīvāku, Toyota aprīkojusi C-HR ar plašu braukšanas režīmu izvēli. Tā kā gaitas baterija ir daudzkārt lielāka nekā pašuzlādes hibrīdam, bagāžnieks ir mazāks - 310 l. Lādējamais hibrīds ir arī jūtami dārgāks par pašuzlādes versiju.

Jautājums, vai tas īsteno solīto sniedzamību un vai tā atsver papildus ieguldījumus? Testa braucienā ar elektrību izdevās veikt 53,4 km. Vairāk par pirmajiem iespaidiem no Toyota C-HR PHEV sižetā!

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Toyota bZ4X

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

bZ4X ir lielisks universālis – īpaši, ja izvēlaties ar priekšējo riteņu piedziņu un vidējā līmeņa aprīkojumu. Tam ir laba vadāmība, ietilpīgs salons un tas pieejams par saprātīgu cenu, turklāt jūs saņemsiet 10 gadu garantiju akumulatoram, ja nogādāsiet savu automobili pie Toyota dīlera uz ikgadējo EV veselības pārbaudi.