Testa brauciens

Pirmais brauciens modernizētajā Toyota Yaris

Testējam modernizēto Yaris
Sākumcena - 22 000 eiro
Sadarbībā ar Auto Ziņas

Toyota Yaris ir pārdotākais mazais auto Baltijā, un šoreiz izbrauksim ar modernizēto modeli, kas ārēji gan izskatās aizdomīgi līdzīgs vecajam. Toyota ignorējusi ierasto praksi modernizācijas gaitā ieviest vismaz kādu papildus rišu bamperī vai lieku LEDu lukturos. Tā vietā Yaris uzlabots iekšēji. 

Ja agrāk standarta Yarim nebija jaudīgāku dzinēju par 116 zirgspēkiem, tad tagad 1,5 litru agregāts attīsta 130 ZS - tikpat, cik jaunajā Toyota C-HR. Ar hibrīdu vai bez, 2020. modeļu gada Yaris salonā nebija nedz modernākais, nedz izskatīgākais mazās klases spēkrats. Sevišķi skumji uz konkurentu fona izskatījās novecojusī multimēdiju iekārta. Tagad Yarim ir ne tikai jauns centrālais ekrāns, bet arī virtuālais panelis ar četriem dažādiem skatiem. 

Ikdienas koplietošana gan varētu itin drīz sagandēt skaistos 17 collu diskus. Labi, ka pat lētākajam Yaris Active turpmāk būs vieglmetāla, nevis tērauda 15nieki. Yaris ir pilsētas mašīna, kur arī izpaužas hibrīdiekārtas izslavētā degvielas ekonomija. Lielākas gaitas baterijas un jaudīgāka elektromotora dēļ Yaris pilsētas drūzmā brauks ar elektrību vien vēl biežāk nekā iepriekš. 

Jauno Toyota Yaris Eiropai nu jau ražo divās kontinenta rūpnīcās - Francijā un Čehijā. Sākuma cena Latvijā - 22 000 eiro, pirmās piegādes - marta vidū

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Toyota bZ4X

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

bZ4X ir lielisks universālis – īpaši, ja izvēlaties ar priekšējo riteņu piedziņu un vidējā līmeņa aprīkojumu. Tam ir laba vadāmība, ietilpīgs salons un tas pieejams par saprātīgu cenu, turklāt jūs saņemsiet 10 gadu garantiju akumulatoram, ja nogādāsiet savu automobili pie Toyota dīlera uz ikgadējo EV veselības pārbaudi.