Testa brauciens

Toyota RAV4 Adventure pirmie iespaidi

Jaunā RAV4 Adventure modifikācija
Piedzīvojis vizuālās pārvērtības
Sadarbībā ar Auto Ziņas

Ar ko atšķiras Toyota RAV4 Adventure? Toyota RAV4 ir tik pazīstams un karjeru piepildījis automobilis, ka šķiet, ko vēl ar to mašīnu iesākt, ja ne izlaist pilnīgi jaunu modeli? Tomēr Toyota ir citās domās, un dāvina mums īpašu RAV4 modeli Adventure. 

Tulkojumā tas ir Piedzīvojums, un mūsu uzdevums ir noskaidrot, cik piedzīvojuma ir Piedzīvojumā! Adventure pazīšanās zīme ir robustāks priekšvadnis ar jaunā tipa LED lukturiem, kas drīzumā parādīsies arī citās RAV 4 versijās. Normunds Avotiņš: "Ja RAV4 Adventure būtu gaišāks, akcenti būtu pamanāmāki.

Bet mēs jau redzam, ka tas nav parasts RAV4, te ir speciālas LED gaismas, un Toyota zīme, kas tagad atrodas pašā radiatora restes vidū. Līdz ar to automobilis vairāk izskatās pēc brutāla visurgājēja. Ja logotips ir liels un pa vidu, jebkura mašīnai ir ar lielāklu pašpārliecību."

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Toyota Highlander

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Highlander nebūs slikta izvēle. Ņemot vērā automašīnas izmēru, apvidnieks demonstrē pietiekami labu ekonomiju, bet Toyota zīmols – uzticamību. Tāpat šeit būs septiņas sēdvietas, kaut arī brīvā vieta galvai ir nedaudz ierobežota. Diemžēl automašīnas cena ir būtisks trūkums, kuru grūti kompensēt.