Testa brauciens

Toyota Highlander testa brauciens

Bagātīgs standartaprīkojums un adekvāta cena.
Reāla alternatīva lielajiem dīzeļa krosoveriem
Sadarbībā ar Auto Ziņas

AutorsNormunds Avotiņš Eksperts

Līdz šim Toyota Highlander oficiāli tirgoja visur kur, tikai ne Eiropā. Ja Amerikā tas skaitās mid-size krosovers, tad šejienes mērogos tas ir pilntiesīgas full - size jeb pilnizmēra auto.Highlander ar rūpnīcas kodu XU70 ražots ASV uz Toyota platformas, kas kalpo par bāzi arī mums jau zināmajam Toyota Camry un superpopulārajam RAV4. 

Tāpēc nav ko brīnīties, ka agregātu "izklājums" arī šķiet pazīstams - 2,5 litru benzīna dzinējs un hibrīdsistēma ar diviem elektromotoriem, no kuriem viens piedzen aizmugurējo asi. Amerikai paredzētais 3,5 litru V6 Eiropā nav pieejams, tāpat kā versijas ar stūri labajā pusē. Līdz ar to briti palikuši ne tikai bez Eiropas Savienības, bet arī Highlander.  

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Toyota Yaris

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Ceturtās paaudzes Yaris ieguvis ekonomisku hibrīda sistēmu, kas būs pietiekami dinamiska arī ārpus pilsētas. Salonā izmantoti kvalitatīvi apdares materiāli un kompaktā hečbeka gaita ir līdzvērtīga klases labākajiem piemēriem, taču pasažieru vieta aizmugurē ir viduvēja, turklāt bagāžas nodalījums ir mazāks nekā konkurentiem. Hibrīda versija ir dārgāka par sāncenšu piedāvājumiem, taču ir vērts ņemt vērā, ka par šo naudu iegūsiet labi aprīkotu Yaris ar efektīvām tehnoloģijām. Tiesa, Ford Fiesta gaitas īpašības būs pārākas, bet Volkswagen Polo ir vispusīgāks.