Ziņas

Toyota atklāj jaunu Eiropas tirgum domātu elektrisko Urban SUV

Jaunais SUV tirgū ieradīsies jau šogad
Būs pieejama gan priekšējā, gan visu riteņu piedziņa
Gaidāmi seši jauni elektroauto no Toyota

Jaunais auto būs pats kompaktākais plānotajā sešu BEV modeļu saimē un tiks laists tirgū 2024. gadā. Tas būs daļa no daudzveidīga elektrificētu produktu portfeļa, kas palīdzēs Toyota Motor Europe sasniegt mērķi līdz 2035. gadam piedāvāt tikai nulles izmešu transportlīdzekļus un līdz 2040. gadam panākt pilnīgu oglekļa neitralitāti.

Toyota jau šobrīd ieņem ievērojamu vietu B-SUV segmentā ar hibrīdu Yaris Cross, kas ir vislabāk pārdotais modelis savā klasē. Šo pieredzi uzņēmums ir izmantojis, lai izstrādātu autentisku akumulatora elektrisko SUV, kurš ir apveltīts ar patiesu daudzpusību un atbilst Eiropas klientu prioritātēm, kā arī iemieso galvenās zīmola iezīmes – kvalitāti, izturību un uzticamību.

Dizains un inženierija bez kompromisiem

Toyota Urban SUV Concept ir autentisks SUV ar kompaktu virsbūvi, kurā izceļas spēcīgi pleci un augsta sēdpozīcija. Viegli pielāgojamais salons ir veidots maksimāli plašs, un to var viegli piemērot konkrētā brīža vajadzībām – pārvadāt pasažierus vai bagāžu.

Urban SUV būs pieejama gan priekšējo, gan visu četru riteņu piedziņa, tā kā pilnpiedziņa ir neatņemama Toyota produktu DNS sastāvdaļa. Tāpat sērijveida modelim tiks piedāvāti divu veidu akumulatori, un klienti varēs izvēlēties tādas ietilpības akumulatoru, kas atbilst viņu vajadzībām un prioritātēm pieejamības vai nobraukuma rezerves ziņā.

Jaunā auto garums ir 4300 mm, platums 1820 mm un augstums 1620 mm. Detalizētāka informācija par sērijveida modeli tiks izziņota 2024. gadā.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Toyota bZ4X

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

bZ4X ir lielisks universālis – īpaši, ja izvēlaties ar priekšējo riteņu piedziņu un vidējā līmeņa aprīkojumu. Tam ir laba vadāmība, ietilpīgs salons un tas pieejams par saprātīgu cenu, turklāt jūs saņemsiet 10 gadu garantiju akumulatoram, ja nogādāsiet savu automobili pie Toyota dīlera uz ikgadējo EV veselības pārbaudi.