Ziņas

Modernizāciju piedzīvojis Toyota Highlander apvidnieks

Septiņvietīgais Highlander ticis atjaunināts
Pieejama jaunā 12,3 collu multimediju sistēma
Pasūtīt būs iespējams 2023. gada 1. ceturksnī

Highlander, kas Rietumeiropā debitēja 2021. gadā, piedāvā izsmalcinātību, ietilpīgu un elastīgi pielāgojamu septiņu sēdvietu salonu, kā arī inteliģentas pilnpiedziņas (AWD-i) veiktspēju. Jaunums 2023. gadam ir pēc izvēles pieejamā Cypress Green metāliskā krāsa, kas paspilgtina Highlander īpašo stilu un liek tam izskatīties vēl izteiksmīgāk. 

Kontrasta punktu veido jaunie glancēti melnie 20 collu vieglmetāla diski, savukārt jaunās ādas sēdekļu krāsas – bēšā un okera – stiprina premium produkta iespaidu un izskatu.

Highlander ir vēl viens modelis, kurā ieviesta jaunā Toyota Smart Connect multivides sistēma. Tās darbību nodrošina 12,3 collu augstas izšķirtspējas skārienekrāns un papildu funkcionalitāte, tostarp uz mākoņdatiem balstīta navigāciju ar reāllaika informāciju par satiksmes apstākļiem. 

Mākoņnavigāciju var izmantot bez viedtālruņa pievienošanas un bez papildu datu izmaksām; jaunā Highlander standarta aprīkojumā ietilpst visaptverošs četru gadu mobilo datu līgums, kas ietver arī ērtus attālinātos sistēmas atjauninājumus. Executive un Premium aprīkojuma modeļi ir aprīkoti ar Toyota Smart Connect+, multivides sistēmu, kas ietver iebūvētu navigācijas sistēmu ar iespēju plānot maršrutus arī tad, kad nav pieejams savienojums ar mākoni. 

Tā nodrošina arī pilsētas karšu 3D atainojumu, ceļa zīmju atpazīšanu un informāciju par stacionāro fotoradaru atrašanās vietu.

Jaunās sistēmas nodrošina noderīgas tālvadības funkcijas, tostarp durvju bloķēšanu un atbloķēšanu, kā arī avārijas gaismu ieslēgšanu, lai palīdzētu noteikt automašīnas atrašanās vietu autostāvvietā. 

Tās nodrošina bezvadu savienojumu ar viedtālruni, izmantojot Apple CarPlay, un Android Auto sistēmu var izmantot, tālruni pieslēdzot ar kabeli. Visiem Highlander modeļiem tagad ir bezvadu uzlādes paliktnis, kas ērtākai lietošanai izvietots uz priekšējās konsoles.

Ieviešot jaunu 12,3 collu digitālo ekrānu, pilnībā pārveidots instrumentu panelis, kas nodrošina viegli nolasāmu informāciju un intuitīvu vadību. Displejs rada trīsdimensiju ieliektas mērierīču kopas efektu, kuras grafiku var pielāgot atbilstoši vadītāja vēlmēm, izvēloties vienu no četrām dizaina tēmām: Casual, Smart, Tough un Sport.

2023. gada Highlander saglabāts 248 DIN ZS hibrīda elektriskais spēka agregāts, kas ar 149 g/km CO2 emisiju (WLTP kombinētajā ciklā) piedāvā labāko masas un izmešu attiecību savā segmentā.

Jauno Highlander jau ir iespējams pasūtināt, automašīnu piegādes klientiem sāksies 2023. gada 1. ceturksnī.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Toyota Highlander

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Highlander nebūs slikta izvēle. Ņemot vērā automašīnas izmēru, apvidnieks demonstrē pietiekami labu ekonomiju, bet Toyota zīmols – uzticamību. Tāpat šeit būs septiņas sēdvietas, kaut arī brīvā vieta galvai ir nedaudz ierobežota. Diemžēl automašīnas cena ir būtisks trūkums, kuru grūti kompensēt.