Ziņas

Latvijā prezentēts elektriskais Cupra Born

Pirmais Cupra elektroauto
Sniedzamība līdz 548 km
Sākumcena - 36 600 eiro

CUPRA Born ir aprīkots ar vismūsdienīgāko piedziņas tehnoloģiju: pamata versijas ir pieejamas ar 150 ZS (110 kW) vai 204 ZS (150 kW) elektromotoriem, kas pievada jaudu aizmugurējiem riteņiem. Apvienojumā ar augstas efektivitātes 58 kWh litija jonu akumulatoriem tie nodrošina līdz 421 km nobraukuma rezervi ar vienu uzlādi.

Šie skaitļi gan nav CUPRA Born iespēju robeža. e-Boost versijā maksimālā jauda sasniegs 231 ZS (170 kW), bet 77 kWh akumulatori nodrošinās aptuveni 548 km nobraukuma rezervi, lai baudītu aizraujošās braukšanas sajūtas vēl ilgāk.

CUPRA Born ir uz vadītāju orientēts automobilis ar elektrificējošu sportiskumu, pateicoties izvēles aprīkojumā pieejamajai dinamiskajai balstiekārtas vadībai un ESC sporta režīmam, kas padara braukšanu ar šo pilnībā elektrisko automobili dinamisku un emocionālu. Standarta aprīkojumā iekļauta progresīvā stūres sistēma un izvēles aprīkojumā pieejamas lielākas bremzes un platākas riepas uz 20 collu vieglmetāla diskiem ļauj izcili izjust automobili un sniedz pārliecību tā spēju atklāšanai.

CUPRA Born dinamiku papildina atbilstoši enerģisks dizains. Izteiksmīgā priekšpuse ar izsmalcinātajiem apgaismojuma elementiem, pārsega līnijām un CUPRA emblēmas ietveru rada pārliecinātu tēlu, kas izstaro spēku un neatlaidību.

CUPRA Born ir pirmais zīmola modelis ar CO2 neitrālu koncepciju – kur piegādes ķēdē tiek izmantota no atjaunojamiem avotiem iegūta enerģija. Pārējās emisijas tiek kompensētas ar vides un projektu investīcijām, kas sertificētas atbilstoši visaugstākajiem standartiem.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Seat Leon hečbeks

What Car? Vērtē Novērtēts ar 5 no 5

Jaunākais SEAT Leon ir ļoti daudzpusīgs auto. Ja meklējat aizraujošu un ietilpīgu hečbeku ar bagātīgu aprīkojumu, Leon būs viena no pirmajām izvēlēm.

Lietota auto tests