Ziņas

Kia prezentējis jauno Sportage

Jaunajā paaudzē moderns interjers un eksterjers
Aprīkots ar jaunākajiem ADAS drošības sistēmu palīgiem
Pieejams ar garo un īso riteņu bāzi

Šodien tiek atklāti jauni pilnīgi jaunā Sportage globālās versijas attēli. Septembrī Kia Europe pirmo reizi modeļa 28 gadu vēsturē demonstrēs īpašu Eiropas Sportage versiju.

Izstrādāts, izmantojot jaunu arhitektūru, pilnīgi jaunais Sportage apvieno uz vadītāju orientētu dizainu un augstas kvalitātes interjeru, kurā izmantots integrēts, izliekts displejs ar jaunākajiem savienojamības tehnoloģiju risinājumiem.

Pilnībā jaunais Sportage ir līderis arī drošības jomā, piedāvājot gan pasīvās, gan aktīvās drošības augsto tehnoloģiju risinājumus, ieskaitot visā pasaulē atzīto un visaptverošo Kia vadītāju moderno palīgu sistēmu (ADAS).

Lai radītu dinamisku, iesaistošu un komforta ziņā optimālu braukšanas pieredzi, pilnīgi jaunais Sportage piedāvā vairākas novatoriskas tehnoloģijas, tostarp Kia E-Handling sistēmu, kas uzlabo transportlīdzekļa dinamisko sniegumu un uzlabo veiklību un stabilitāti. 

Jaunas paaudzes balstiekārta ar Electric Control Suspension sistēmu vienmēr nodrošina optimālu komfortu un drošības līmeni, pateicoties nepārtrauktai amortizācijas kontrolei reāllaikā.

Terrain Mode jeb apvidus režīms pilnīgi jauno Sportage apvelta ar izcilām braukšanas spējām sarežģītākos apstākļos, piemēram, sniegā, dubļos un smiltīs, ļaujot īpašniekiem baudīt piedzīvojumiem bagātāku aktīvo atpūtu.

Modernie spēka agregāti padara jauno Sportage par ļoti ekonomisku ikdienas automobili ar zemiem izmešiem, taču šī taupība ir apvienota ar vienmērīgu un ļoti atsaucīgu jaudas padevi.

Jaunais Sportage ir pirmais Kia automobilis, kura modeļu varianti atkarībā no reģiona pieejami ar garo un īso riteņu bāzi, nodrošinot, ka piektās paaudzes saime pilnībā atbilst visu tirgu dažādajām, specifiskajām vajadzībām.

“Mūsu jaunais Sportage ir patiess iedvesmas avots SUV kategorijai it visās nozīmēs,” sacīja Arturs Martinss, Kia Corporation vecākais viceprezidents un globālo zīmolu un klientu pieredzes nodaļas vadītājs. “Vai tas būtu tālredzīgais dizains, izcilais interjers, jaunākās paaudzes tehnoloģijas, efektīvi un atsaucīgi spēka agregāti, augstākais līmenis drošības sistēmās vai jaunākie inženiertehniskie sasniegumi, kas garantē atsaucīgu un optimālu braukšanu, pilnīgi jaunais Sportage ir izcils pilsētas apvidus auto.”

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Kia Stonic

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Kia Stonic ir uz mazauto platformas veidots kompakts krosovers ar salīdzinoši labu aprīkojumu, labām braukšanas īpašībām un ilgu garantijas termiņu. Tiesa gan, tas varēja būt mazliet lētāks un praktiskāks.