Ziņas

Škoda hokeja čempionāta organizatoriem nodod 45 Enyaq elektroauto

45 Škoda Enyaq elektroauto
Tiks izmantoti organizatoriskām vajadzībām
Škoda - oficiālais atbalstītājs jau 29 gadus

Gatavojoties hokeja čempionāta norisei Latvijā, būtisks faktors ir mobilitāte. Jau no pērnā gada vidus Hokeja čempionāta rīkotāju komiteja ir saņēmusi ŠKODA automašīnas. Tuvojoties ilgi gaidītajam notikumam un, pieaugot darbu apjomam, ŠKODA nodrošināja jau piecas automašīnas. 

Īsi pirms čempionāta atklāšanas, organizatoriem tika piegādātas pilnīgi elektriskās ŠKODA ENYAQ iV automašīnas, kas notiek vienlaicīgi ar šī jaunā modeļa ierašanos Latvijā.

Martins Jans, ŠKODA AUTO Pārdošanas un mārketinga valdes loceklis: “Kā Čehijas uzņēmums, ŠKODA AUTO augstu vērtē hokeja attīsību, jo šis sporta veids ir populārs uzņēmuma mītnes valstī. Hokejs reprezentē dinamisku, praktisku pieeju un sadarbības spējas –– vērtības, kas saskan ar ŠKODA AUTO. 

Atbalstām IIHF Pasaules čempionātu hokejā 29. gadu pēc kārtas, tādējādi saglabājot oficiāli atzīto pasaules rekordista statusu kā visilgākais ģenerālsponsors sporta pasaules čempionātu vēsturē. Esmu īpaši priecīgs, ka šogad mēs nododam organizatoriem pilnībā elektrisku autoparku, kas sastāv no 45 ENYAQ iV modeļiem.”

Māris Jansons, Auto 100 Latvija vadītājs: “Esam ļoti pagodināti turpināt šo sadarbību un ar lepnumu nododam Pasaules čempionāta hokejā organizētājiem pirmās ŠKODA ENYAQ iV automašīnas, kas nodrošinās šo sporta svētku rīkotāju un dalībnieku pārvietošanos. 

Esam gandarīti, ka pirmais ŠKODA zīmola elektriskais krosovers ierodas Latvijā laikā, kad Rīgā tiek organizēts šis grandiozais sporta notikums un mums ir šī iespēja būt līdzās, pārliecinoties par elektoautomašīnu spējām un priekšrocībām. Mūsu mērķis ir nodrošināt videi draudzīgu ikdienas mobilitāti, vienlaikus gūt arī atgriezenisko saiti no lietotājiem par elektroautomašīnu piemērotību sarežģītu organizatorisku un loģistikas procesu nodrošināšanā. 

Kļūstot par Pasaules Čempionāta mobilitātes nodrošinātāju, ENYAQ iV pirmajos četros šī gada mēnešos ir kļuvis ne tikai par Latvijā populārāko elektroautomobili, bet arī par aprīlī populārāko ŠKODA modeli kopumā.”

Edgars Buncis, Turnīra orgkomitejas vadītājs: “Tā ir pirmā reize, kad pasākuma autoparks tiek nodrošināts ar elektroautomobiļiem, un tas nozīmē arī vairākus izaicinājumus, runājot par plānošanu un loģistiku. Tomēr, ja ņemam vērā apkārtējās vides aspektus un tendences, visa pasaule mainās –– elektroauto kļūst aizvien populārāki un soli pa solim kļūst par mūsu ikdienu. 

Esmu gandarīts, ka ŠKODA sper šos soļus tīrākai apkārtējai videi, gudriem risinājumiem, un priecājos, ka tieši Rīga ar čempionāta rīkošanu ir tā vieta, kur kāds no organizatoriem pirmo reizi varēs gūt pieredzi, izmantojot tikai elektrisko automašīnu floti. Dažas dienas jau pašam ir bijusi pieredze braucot ar ŠKODA ENYAQ iV –– tā ir ērta, klusa, komfortabla.

Pilnībā elektrisks 45 ENYAQ iV autoparks turnīra organizatoriem

Būdams turnīra oficiālais mobilitātes partneris, uzņēmums ŠKODA AUTO pirmo reizi nodrošina IIHF Pasaules čempionāta hokejā organizatoriem automašīnām, kas ir pilnībā elektriskas: 45 ŠKODA ENYAQ iV droši pārvietos turnīra organizatorus un dalībniekus uz Pasaules čempionāta arēnām, mītnes un treniņu vietām. Uz automašīnām būs ŠKODA AUTO –– oficiālā galvenā sponsora un 2021. gada Pasaules čempionāta logotipi.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Škoda Scala

What Car? Vērtē Novērtēts ar 5 no 5

Nenovērtējiet Scala par zemu tikai tā cenas dēļ. Vairākās kategorijās tas ir labāks pat par cenas ziņā dārgākiem ģimenes auto – tam ir patīkama gaita, pienācīga vadāmība, moderna multimediju sistēma un iespaidīgs plašums gan aizmugurē sēdošajiem, gan bagāžnieka nodalījumā. Tā vienīgie trūkumi ir dažviet lētā salona apdare un tālākpārdošanas vērtība, kas nav tik augstā kā dažiem konkurentiem.