Ziņas

Kā droši braukt agrā pavasarī?

Praktiski padomi braukšanai pavasarī
Uz ielām parādās motocikli
Sadarbībā ar Auto Ziņas

Pavasaris neatturami tuvojas, bet vai varam aizmirst ziemā uztrenēto piesardzību pie stūres? Drošas Braukšanas skolas direktors Jānis Vanks brīdina - par agru! "Galvenā lieta ir jauni satiksmes dalībnieki - motocikli, motorolleri, velosipēdi, skūteri. Un visi jaunie dalībnieki ziemā pārvietojušies kā citādi. 

Tas nozīmē, ka iemaņas ir ierūsējušas un uzmanība ir sliktāka. Savukārt autovadītājs visu ziemu braucis un negaida velosipēdus vai motobraucējus. Motociklistiem pirmais aicinājums ir tāds: ja jums ir iespēja aizbraukt atsvaidzināt iemaņas pēc ziemas miega, tad noteikti dariet to. Trase vai kas nav satiksme," tā Jānis Vanks.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Honda Jazz Hybrid

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Kompaktā Honda Jazz hečbeka lielākais trumpis ir salona un bagāžas nodalījuma ietilpība, ko izceļ dažādos veidos salokāmie aizmugures sēdekļi. Uz ceļa tas nebūs tik aizraujošs kā Ford Fiesta, savukārt Peugeot 208 to pārspēs komforta ziņā, taču Jazz sniedz lielisku apkārtējo pārskatāmību, kas būtiski atvieglo pārvietošanos pilsētā. Ekonomiskais hibrīda dzinējs, bagātīgais aprīkojums un stabilā tālākpārdošanas vērtība vismaz daļēji attaisno tā augsto cenu.