Ziņas

Toyota prezidents Akio Tojoda kļuvis par 2021. gada Pasaules gada auto personību

Toyota prezidents Akio Tojoda
Prestižs apbalvojums
Žūrijā vairāk nekā 90 izcili starptautiski žurnālisti

Godalgu piešķīra Pasaules gada auto balvas (World Car Awards) žūrija, ko veido vairāk nekā 90 izcili starptautiski žurnālisti.

Pasaules auto balvas žūrija pasludināja: “Akio Tojoda ir harizmātiskais Toyota Motor Corporation prezidents un izpilddirektors, kas daudzus gadus ir veiksmīgi pārveidojis savu uzņēmumu. 2020. gadā viņa vadībā Toyota palika rentabla, neraugoties uz Covid-19, tādējādi aizsargājot darbavietas visā pasaulē. Viņš ir uzturējis Toyota vienmērīgu attīstības tempu savienoto, autonomo, koplietojamo un elektrisko (CASE) automobiļu laikmetā un ir uzsācis Woven City, aizraujošas, reālas nākotnes pilsētas prototipa, būvniecību. Viņš pats aktīvi piedalās autosportā kā braucējs.”

Atbildot uz Pasaules auto balvas piešķiršanu, prezidents Tojoda teica: “Visu 360 000 Toyota komandas dalībnieku vārdā visā pasaulē paldies par šo milzīgo godu. Tomēr, ja jums nav iebildumu, es vēlētos mainīt šo titulu no gada auto "personības" uz gada auto "personībām", jo visu mūsu globālo darbinieku, mazumtirgotāju un piegādātāju kopīgie centieni ir patiesi padarījuši Toyota tādu, kāda tā ir šodien. Neviens nevarētu būt vēl veiksmīgāks vai pateicīgāks izpilddirektors par mani.”

Pateicoties un atzīstot visas autobūves nozares ieguldījumu, viņš turpināja: “Toyota uzņēmumā mums ir ļoti paveicies, ka Covid laikā mēs spējām nosargāt mūsu komandas locekļu nodarbinātību un turpināt darbu, lai risinātu mūsu nozares nākotnes izaicinājumus. Kā uzņēmums mēs esam apņēmušies radīt jaunus veidus, kā atbalstīt mūsu planētas un cilvēku labklājību it visur.

Šis ir bijis grūts periods pasaules vēsturē. Bet tas mums arī atgādināja, ka cilvēki ir vissvarīgākie. Un, ja mēs, Toyota, varam dāvāt zināmu laimes līmeni viņu dzīvē, mans nebeidzamais mērķis būs darīt tieši to.”

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Toyota Yaris

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Ceturtās paaudzes Yaris ieguvis ekonomisku hibrīda sistēmu, kas būs pietiekami dinamiska arī ārpus pilsētas. Salonā izmantoti kvalitatīvi apdares materiāli un kompaktā hečbeka gaita ir līdzvērtīga klases labākajiem piemēriem, taču pasažieru vieta aizmugurē ir viduvēja, turklāt bagāžas nodalījums ir mazāks nekā konkurentiem. Hibrīda versija ir dārgāka par sāncenšu piedāvājumiem, taču ir vērts ņemt vērā, ka par šo naudu iegūsiet labi aprīkotu Yaris ar efektīvām tehnoloģijām. Tiesa, Ford Fiesta gaitas īpašības būs pārākas, bet Volkswagen Polo ir vispusīgāks.