Ziņas

Toyota Yaris pasludināts par Eiropas Gada auto 2021

Jaunais Toyota Yaris
Pirktākais auto Eiropā
Trešais Eiropas Gada auto tituls Toyota zīmolam

Žūrija atzinīgi novērtēja Yaris hibrīda piedziņas tehnoloģijas, liego gaitu, zemo izmešu līmeni un pieejamo cenu, kura uzskatāmi ilustrē, kā dēļ vairāk nekā 80% Yaris pircēju izvēlas automašīnu ar hibrīddzinēju.

Yaris izpelnījās atzinību arī par dizainu, dinamisko sniegumu un klasē vadošo drošības aprīkojumu.

Vēl vairāk - konkursa Eiropas Gada auto žūrija it sevišķi augstu novērtēja Toyota panākumus, uzslavējot sportisko GR Yaris modeli.

Titulu Eiropas Gada auto 2021 jaunā Toyota Yaris saņēma tikai dažas dienas pēc tam kā pirmo reizi tika pasludināta par pirktāko automašīnu Eiropā. Tā ir neapstrīdama zīme, ka pircēji Eiropā ir vienisprātis ar Eiropas Gada auto konkursa žūriju!

Mets Harisons, Toyota Motor Europe viceprezidents, komentēja: “Šis ir liels pagodinājums Toyota, un es vēlos pateikties žūrijai par tās vērību un atzinību. Vēlos izmantot iespēju izteikt atzinību mūsu izstrādes komandām Eiropā un Japānā. Šī ir visu laiku labākā Yaris, un tā mūsu klientiem jau liek smaidīt. Tieši kā Akio Tojoda bija iecerējis.”

Toyota balvu Eiropas Gada auto līdz šim ir saņēmusi trīs reizes. Yaris uzvarēja 2000.gadā, Prius triumfēja 2005.gadā, un tagad Yaris uzvarējusi atkal, kļūstot par Eiropas Gada auto 2021.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Toyota Yaris

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Ceturtās paaudzes Yaris ieguvis ekonomisku hibrīda sistēmu, kas būs pietiekami dinamiska arī ārpus pilsētas. Salonā izmantoti kvalitatīvi apdares materiāli un kompaktā hečbeka gaita ir līdzvērtīga klases labākajiem piemēriem, taču pasažieru vieta aizmugurē ir viduvēja, turklāt bagāžas nodalījums ir mazāks nekā konkurentiem. Hibrīda versija ir dārgāka par sāncenšu piedāvājumiem, taču ir vērts ņemt vērā, ka par šo naudu iegūsiet labi aprīkotu Yaris ar efektīvām tehnoloģijām. Tiesa, Ford Fiesta gaitas īpašības būs pārākas, bet Volkswagen Polo ir vispusīgāks.