Ziņas

Toyota lielākais hibrīda apvidnieks Highlander ieradies LatvijāToyota jaunais premium modelis ir ar septiņām sēdvietām, visgarāko bagāžas nodalījumu šajā tirgus segmentā, visu riteņu piedziņu un spēju vilkt divu tonnu piekabi. Toyota jaunākās paaudzes pilnā hibrīda spēka piedziņa apmierinās visdažādākās vajadzības mūsdienu patērētājam, kurš tirgū lūkojas pēc premium kvalitātes liela SUV hibrīda.

Efektīvs visu riteņu piedziņas pilnais hibrīds

Ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi elektrificēto hibrīda automobiļu izstrādē Toyota ir uzkrājusi gana lielu pieredzi un zinātību, lai radītu līdz šim visjaudīgāko un reizē arī visekoloģiskāko SUV. Highlander pašuzlādes hibrīda sistēma ļauj ar elektrību vien braukt ātrumā līdz 125 km/h un ievērojamu procentuālo daļu nobrauktā laika neizdala nevienu gramu kaitīgo izmešu.

Highlander Hybrid ir aprīkots ar pilnīgi jauno 2,5 litru Hybrid Dynamic Force benzīna dzinēju, diviem elektromotoriem un ietilpīgu akumulatoru komplektu, kas kopumā hibrīda sistēmai nodrošina 248 ZS jaudu. Šāda kombinācija ļauj 100 kilometrus nobraukt ar vidēji 6,6 litru patēriņu, izplūdē radot tikai 149 g/km CO2 izmešu – tas ir vislabākais jaudas un CO2 izmešu attiecības rādītājs hibrīda automobiļu segmentā.

Automobilis ir izstrādāts uz jaunās TNGA-K platformas, kas padara Highlander par ļoti ietilpīgu, pielāgojamu un pilnvērtīgu septiņu sēdvietu SUV. Uz priekšu un atpakaļ bīdāmā otrā sēdekļu rinda nodrošina ērtu piekļuvi trešajai sēdekļu rindai, kas paredzēta diviem pieaugušajiem.

Nolokot trešās un otrās sēdekļu rindas atzveltnes, bagāžas nodalījuma tilpums pieaug līdz iespaidīgiem 1909 litriem.

Turklāt šis jaudīgais un ietilpīgais SUV spēj arī vilkt līdz divām tonnām smagu piekabi.

Augsts drošības līmenis jau standartā

Drošība ir viena no Toyota augstākajām prioritātēm, tādēļ Toyota Safety Sense aktīvās drošības sistēmas, kas palīdz autovadītājam dažādās situācijās uz ceļa, Highlander modelim ir pieejamas jau standarta aprīkojumā pat bāzes versijai.

Jaunākās paaudzes Toyota Safety Sense ietver sadursmes novēršanas sistēmu (PCS) ar aktīvo stūres kontroli, lai novērstu sadursmes iespējamību, gājēju noteikšanas funkciju diennakts gaišajā un tumšajā laikā, kā arī riteņbraucēju noteikšanu gaišā laikā. Tāpat šajā komplektā ir adaptīvā kruīza kontrole (ACC) ar ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmu (RSA), joslas sekošanas funkciju (LTA) un brīdinājumu par izbraukšanu no joslas (LDA), kā arī automātisko tālo gaismu funkcija (AHB).

Septiņvietīgais Highlander hibrīda SUV ar visu riteņu piedziņu maksā no 44 900 €.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Honda Jazz Hybrid

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Kompaktā Honda Jazz hečbeka lielākais trumpis ir salona un bagāžas nodalījuma ietilpība, ko izceļ dažādos veidos salokāmie aizmugures sēdekļi. Uz ceļa tas nebūs tik aizraujošs kā Ford Fiesta, savukārt Peugeot 208 to pārspēs komforta ziņā, taču Jazz sniedz lielisku apkārtējo pārskatāmību, kas būtiski atvieglo pārvietošanos pilsētā. Ekonomiskais hibrīda dzinējs, bagātīgais aprīkojums un stabilā tālākpārdošanas vērtība vismaz daļēji attaisno tā augsto cenu.