Ziņas

Toyota iepazīstina ar modernizēto Camry hibrīdu

Camry modeļa hibrīda versija
Elegantāks dizains
Tirgū nonāks 2021. gada maijā

Toyota Camry ir ieguvis neskaitāmas balvas un atzinības kopš nonākšanas tirdzniecībā 1982. gadā. Šis modelis tiek piedāvāts vairāk nekā 100 valstīs visā pasaulē, pārdošanas apjomiem sasniedzot vairāk nekā 19 miljonus vienību. 

Katru gadu realizācijai pārsniedzot 700 tūkstošus eksemplāru, Camry joprojām ir vispieprasītākais lielās klases sedans pasaulē. Iecienīts sava dizaina, komforta, drošības un hibrīda tehnoloģiju dēļ, jau tā konkurētspējīgais Camry piedāvājums ir pilnveidots ar sportiskāku dizainu un uzlabotām tehnoloģijām.


Saglabājot visas būtiskās pamatvērtības, kas to padarījušas populāru, modernizētais Camry Hybrid ieguvis elegantāku un sportiskāku dizainu, kā arī jauna dizaina 17 un 18 collu riteņu diskiem un jauniem virsbūves krāsojuma toņu variantiem. Tāpat pieejama arī jauns virsbūves krāsojuma tonis - Deep Metal Grey.

Interjers uzlabots ar jauniem apdares materiāliem un to krāsu variantiem, kā arī jaunu un lielāku 9 collu multimediju sistēmas ekrānu.

Jaunā Camry Hybrid priekšdaļa ir modernizēta ar jauna dizaina priekšējo buferi, kā arī augšējo un apakšējo dekoratīvo režģi, piešķirot papildu sportiskumu un automobili vizuāli paplatinot. Vienlaikus izveidots arī platāks apakšējais režģis.


Uzlabota multimediju sistēma un apdares materiāli

Modernizētā interjera centrālajā konsolē ir jauns 9” skārienjutīgs ekrāns, kas ir novietots augstāk nekā agrāk, lai atvieglotu tā redzamību un lietošanu.

Ap ekrānu joprojām ir mehāniskie taustiņi, kas atvieglo svarīgāko funkciju vadību braukšanas laikā. Savukārt uzlabotās multimediju sistēmas programmatūra darbojas ātrāk, un skārienjutīgais ekrāns ir vēl atsaucīgāks. 

Instrumentu paneļa, konsoles un durvju slēdžu paneļu apdare tagad tiek piedāvāta divos no jauna izstrādātos variantos: Black Engineered Wood un Titanium Line Pattern.

Modernizētais Camry Hybrid ir aprīkots ar visjaunāko Toyota Safety Sense versiju – tā apvieno dažādas aktīvās drošības tehnoloģijas, kas paredzētas, lai novērstu vai mazinātu negadījuma riskus dažādās ceļu satiksmes situācijās.


Ar dažādām jaunām funkcijām ir papildināta “Pre-Collision System” (PCS) sistēma. Dienasgaismas laikā tā atpazīst pretimbraucošos transportlīdzekļus. Tāpat automobilim ir piestūrēšanas sistēma ekstrēmos gadījumos (ESA) un braukšanas asistents krustojumos. Šī sistēma brīdina un automātiski nobremzē automobili, ja autovadītājs mēģina nogriezties pa labi vai pa kreisi, bet tajā pašā laikā pretī brauc cits transportlīdzeklis vai arī gājējs šķērso brauktuvi.

Baltijas tirgū modernizētais Camry Hybrid nonāks 2021. gada maijā.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Toyota Yaris

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Ceturtās paaudzes Yaris ieguvis ekonomisku hibrīda sistēmu, kas būs pietiekami dinamiska arī ārpus pilsētas. Salonā izmantoti kvalitatīvi apdares materiāli un kompaktā hečbeka gaita ir līdzvērtīga klases labākajiem piemēriem, taču pasažieru vieta aizmugurē ir viduvēja, turklāt bagāžas nodalījums ir mazāks nekā konkurentiem. Hibrīda versija ir dārgāka par sāncenšu piedāvājumiem, taču ir vērts ņemt vērā, ka par šo naudu iegūsiet labi aprīkotu Yaris ar efektīvām tehnoloģijām. Tiesa, Ford Fiesta gaitas īpašības būs pārākas, bet Volkswagen Polo ir vispusīgāks.