Ziņas

Japāņu zīmols rada retro Toyota RAV4 ar nosaukumu Buddy

Retro Toyota RAV4
Dizainā manāmas stila iezīmes no ASV apvidniekiem
Par pieejamību Eiropā ziņu nav

Kamēr Suzuki izveidojuši uz RAV4 bāzes veidotu krosoveru, japāņu zīmols Mitsuoka radījis vēl īpašāku RAV4 versiju. Tās nosaukums ir Buddy un vizuāli tā atgādina īstenu ASV apvidus auto, atmiņā atsaucot Chevrolet K5 Blazer – pamatīgas BFGoodrich riepas ar 80. gadu  stila tērauda diskiem, hromēti bamperi un masīvs dekoratīvais radiatora režģis.

Uzlūkojot apvidnieka sānu profilu, zināmas līdzības ar RAV4 ir vieglāk saskatāmas, taču SUV vizuālās pārvērtības aizmugurē ir pavisam ekstrēmas. Šeit redzamas iezīmes no Jeep Grand Wagoneer un Cadillac Brougham.

Dzinēju arsenālā nebūs atmosfēriskie V8. Tā vietā Buddy no RAV4 aizguvis 2,0 litru četrcilindru benzīna turbomotoru un 2,5 litru benzīna hibrīddzinēju, kas darbojas tandēmā ar pilnpiedziņu.

Pagaidām interjera attēli netiek publicēti, taču sagaidāms, ka arī šeit būs redzamas neskaitāmas atsauces no “vecajiem laikiem”.

Oficiāli zināms, ka no 26. novembra Japānā sāksies Buddy pasūtījumu pieņemšana. Par pieejamību Eiropas tirgū šobrīd informācijas nav.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Toyota Yaris

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Ceturtās paaudzes Yaris ieguvis ekonomisku hibrīda sistēmu, kas būs pietiekami dinamiska arī ārpus pilsētas. Salonā izmantoti kvalitatīvi apdares materiāli un kompaktā hečbeka gaita ir līdzvērtīga klases labākajiem piemēriem, taču pasažieru vieta aizmugurē ir viduvēja, turklāt bagāžas nodalījums ir mazāks nekā konkurentiem. Hibrīda versija ir dārgāka par sāncenšu piedāvājumiem, taču ir vērts ņemt vērā, ka par šo naudu iegūsiet labi aprīkotu Yaris ar efektīvām tehnoloģijām. Tiesa, Ford Fiesta gaitas īpašības būs pārākas, bet Volkswagen Polo ir vispusīgāks.